Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Működhet egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Működhet egy ilyen bizarr ismerkedési módszer?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam aki tetszik,de nincs módom megismerni: nincs közös óránk,alig látjuk egymást,mindketten csendesek vagyunk,bulizni nem jár.

Nincs közös pont amin elindulhatnék,ha meg akarom ismerni..csak úgy meg nem mehetek oda,hogy "helló,hogy vagy".Legközelebbi ismerkedési esemény a szalagavató lesz,de addig 100x lenyúlhatják.


Ezért arra gondoltam,hogyha meglátom egyedül legközelebb,akkor "véletlenül" a lábára ejtek egy füzetet,majd bocsánatot kérek és felismerem benne,hogy tavaly együtt tettünk föci érettségit..innentől kezdve menni fog,csak az első lépés amit csak így tudok megoldani.


Szerintetek ez működhet?

17/F


2013. szept. 12. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen
2013. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mint valami ZS kategóriás romantikus komédia...:D

Egyébként nyilván működhet, legalábbis mint kezdés. A többi már közel sem biztos, de egy próbát megér.

2013. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy hülyén hangzik,de ti tudtok jobbat?

Nem hinném...

2013. szept. 12. 20:15
 4/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Igen, csak vigyázz, nehogy egy 3000 oldalas könyvet ejts a lábára. :D
2013. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
de akkor nagyon durván "véletlenül" legyen, mert ha feltűnik, hogy nem, az nagyon gáz...
2013. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Miért lenne "nagyon" gáz?


De majd igyekszem jól színészkedni.

Csak egy szótárfüzetre gondoltam:)

2013. szept. 12. 20:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy mész olyan közel hozzá, hogy a lábára ejthess egy füzetet? Amúgy jó az ötlet, csak nem értem, hogyan szeretnéd kivitelezni.
2013. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem kétszer is csinálták már ezt és nagyon észrelehett venni:D

Mondjuk én bunkó módon nem mondtam semmit, hanem ott hagytam azt csá..monduk akkor még nagyon nem érdekelt semmilyen fiú:)

2013. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Fejbedobom vele és ráüvöltök,hogy "Téged választalak!"


Nem tudom,még hogy csinálom,de muszáj lesz.

Próba-cseresznye.

2013. szept. 12. 20:38
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg ügyelned kell rá, hogy jól színészkedj, mert rosszul is elsülhet a dolog. Ha feltűnik neki, hogy direkt ejtetted rá, a végén még azt hiheti hogy csak szórakozol vele.Persze az is kérdés, hogy neki milyen a hozzá állása és a kedve. Ha egy srác nálam ezt eljátszaná, biztosan aranyosnak tartanám ha tudom, hogy komolyan is gondolja.


Abból kiindulva, hogy azt írtad, "mindketten csendesek vagyuk" feltételezem hogy a végén még megtorpanás is lehet a vége. A lényeg, ha már úgy is a lábán landolt az a füzet, könyv, szótár, könyvtár, vagy tudom is én mi, akkor próbálj majd meg nem "beszarni" a döbbenettől és tényleg szóba elegyedni. Elég bénán jönne ki a végén, ha rádobnád a füzetet, felkapnád aztán tovább sétálnál egy "bocsival a levegőben."

Bár ez a legrosszabb eset, és végül is ez is egy aprócska kontaktus teremtés. :)


Majd írj, hogy mi lett a vége!


17/L

2013. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!