Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy manapság mindenki a fesztiválok fele terelődik, a komoly legendás klubok, discók meg szinte haldoklanak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok meghatározó kultuszhely zárt be mostanában. Nem hiszem, hogy jó irányba tartunk.
2013. szept. 12. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ma ez a divat,
2013. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sosem szerettem discokat meg klubbokat. Fesztiválon, kocsmákban mindig is nagyobb volt hangulat, közvetlenebb volt egész és jobb ! :D
2013. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, amíg van Coronita after, addig lesz hova járnotok!


Egyébként pontosan miért is gond, hogy az emberek a fesztiválok felé hajlanak? Sokkal többrétű közönségnek szólnak és ritkább is rá a lehetőség. Nem hiszem, hogy csak emiatt zárna be bármilyen szórakozóhely, maximum nyáron nem olyan aktív.

2013. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én pl budpesten egy értelmes szórakozóhelyet ne tudnék mondani...mármint ami olyan "disco"
2013. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

pesten is mindneki a kinti rendezvénykeen, kávézokban, vagy csak spontán utcán simerkedik. ez iylen.

amugy a kérdés jó, és én is keresem rá a választ!

2013. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézd Kérdező, nem feltétlenül olyan nagy baj ez. Azt leszámítva persze, hogy a fesztiválok csak pár hónapos időszakban tartanak, míg a klubok ugye télen-nyáron nyitva vannak.

Viszont! Azt vettem észre, hogy a fesztiválok jobbára tényleg arról szólnak, hogy mindenki jól érzi magát. Szabadon buliznak, beszélgetnek és ismerkednek egymással.

Míg a diszkók, klubok esetében azon megy a verseny, hogy ki a nagyobb műmájer, ki a legnagyobb macho, legjobb cicababa, ki a legnagyképűbb, ki a legnagyobb sznob, stb...

Ez mióta lenne olyan jó?

2013. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Menjetek inkább heavy metal koncertre, annak értelme is van.
2013. szept. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert a fesztiválokon jó zene is szól :D (nem mint a diszkókban, klubbokban)
2013. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kecelt sajnálom de nagyon.
2013. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a divat, meg rossz irányba megyünk... Elég negatív megjegyzések. Miért baj mindez? Én amúgy azért megyek fesztiválra, mert egy koncert áráért több híres embert kapok, ami jó üzlet. Azon kívül, ahol lakom, ott nem sok olyan hely van, amit említesz, de egy fesztiválért már elmegyek Pestre.
2013. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!