Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Ez most mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Ez most mi?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátomról van szó. Mindig is jó pasinak tartottam, de nem akartam tőle semmit sem, mert barátok voltunk, és ez így jó. Viszont amikor nyaralni voltunk, bent volt a fürdőszobában anyaszült meztelenül, és a farkát épp nem láttam, de annyira beindultam rá, hogy elszégyelltem magam, mert a legjobb barátom.. Gondosan szemügyre vettem a testét, és atyaúristen.. Azóta fura vagyok vele. Nem tudom elfelejteni, sőt, tovább is gondolom, mi lenne, ha... Ez most mi? Szerelem vagy mi?
2013. szept. 12. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
és ebben az a pláne hogy fiú vagy? mert ha lány akkor nem értem mit nem értesz
2013. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.. De én ezt nem akarom érezni!!!! -.-
2013. szept. 12. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
az hogy nincs barátság fiú és lány között:D
2013. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor ne érezd...így működik ez...
2013. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!