Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki régóta sőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NorbiNono kérdése:

Van egy lány aki régóta sőt, évek óta kísért, egy ismerősöm azt mondta rá hogy 'ő az én keresztem". Ez mit jelent pontosan? Mit tegyek? Évek óta visszatér, nem tudok tőle szabadulni.

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami olyasmit jelent, hogy ő az aki elkisér életed során, vagy aki a halálba visz (utalva Jézusra és a keresztre amit cipelt).

Hogy mit tegyél? Mióta tart ez? Valahogy tovább kell lépned. Ha tudod, esetleg leirhatnád mi történt veletek, talán az segít valamit kitalálni.

Így annyit tudok mondani, bulizz, járj sokat emberek közé, keress egy hobbit és ami a legfontosabb, keress egy lányt. Engem egy lány 2 évig kísértett, de megtaláltam a mostani párom és azóta elmúlt.

Remélem segitettem valamit.

2013. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy Ő kísért téged? Lehet neki, is te vagy a keresztje.
2013. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!