Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy egy sraccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy egy sraccal csak beszelgettetek? Es szexet nem akart?

Figyelt kérdés

Volt ahhoz hasonlo veled, hogy egy neten megismert sraccal csak beszelgettetek talalkozni csak ritkan, ugy havonta neha esetleg tobb honap kihagyasaval talalkoztatok, viszont sokaig naponta beszeltetek, tobb orat? kesobb mondjuk csak heti 3-4 beszelgetes volt..


Szoval, a lenyeg: Volt olyan, hogy egy srac teged szeretett, es nem a szexre hajtott? amikor elmondtad neki, hogy nem szeretnel ismerkedni, utana tovabbra is joban voltatok?


2013. szept. 13. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen

23/L

2013. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha volt ilyen, meselnel rola? hany evig beszeltetek? ha abbahagytatok a beszelgetest, miert? kesobb beleszerettel-e a fiuba esetleg?
2013. szept. 13. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:

nem szoktam ilyenekről srácokkal beszélgetni

21f



magasságod súlyod mennyi? :D

2013. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miert fontos ez? :D :D
2013. szept. 13. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:

miért baj ha megkérdezem? :D ennyire titkos? :P


amúgy szűz vagy még?


lehetséges amúgy hogy nem a szexre hajt, hanem romantikázni szeretne csak nem hagyod magad :D

2013. szept. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azert kerdezed ezeket, mert szerinted akart volna szexet, vagy jarni, csak valami gatolta ebben?

Atlagos alkat vagyok szerintem, nem hiszem, hogy ez a gond :D romantikazni? lattad azt a reszt, hogy milyen surun talalkoztunk? :D

jo hogy ilyen nyiltan felteszed a szuzesseg kerdest is, o egy ev alatt nem kerdezte, ugyhogy ez sem lehet gond, mert nem tudja a valaszt :D

2013. szept. 14. 00:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért kérdezném igen...de mivel valamiért nem adsz konkrét választ a kérdéseimre, nem tudok nyilatkozni biztosan! Amiket kérdeztem ugyanis, az nagyban befolyásolja hogy mit akart/akar. Szexet minden férfi akar, de te döntöd el lesz-e. Hogy gátolja-e valami...(ha járni szeretne) távolság, korod, te érzéseid.


Attól hogy nem találkoztok minden nap, és mondjuk bejössz neki, de nem adod magad könnyen, annál jobban akar téged! (romantikázni stb stb) Csak sajnos ez olyan mint mikor Mario célba ér...ha érted.



Ezek szerint úgy értelmezem, hogyha megkérdezné hogy szűz vagy-e, akkor elmondanád neki?! :P Egy névtelen oldalon vagyunk, mivan abba ha megkérdezem? Nem ismersz, én sem téged...:D


Bocsi, de ebből arra következtetek, hogy neked sem unszimpatikus a gyerek, meg megbízol benne.

Mikor taliztatok utoljára?

2013. szept. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tehát így összességében, szerintem az van hogy te fiatal vagy, ő meg idősebb kicsit, és egyikőtök sem tudja mit akar.
2013. szept. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, azért nem adok konkrét válaszokat, mert az adott fiú is fent van, és nem szeretném, hogyha magára ismerne.. :D

Az a baj, hogy itt hónapokról beszélünk.. :(

Utoljára májusban.. Előtte pedig havonta. Nem tudom mi történt az utolsó találkozásnál, hogy azóta (ráadásul nyár volt) nem találkoztunk, szerintem semmi rosszat nem tettem akkor, ugyanúgy zajlott, mint a többi.


Nem lakik a szomszédban, de azért nagy távolság sincs, meglehetne oldani sűrűbben a találkozást, ráadásul szokott jönni pestre. A Marios hasonlatot nem értem, esetleg sejtem :D


Csak 1 év van köztünk(ő idősebb) húszas éveink elején járunk.. :D


Az elején leszögeztem, még amikor képet sem láttam róla, hogy csak barátkozni szeretnék, ő ezt elfogadta, és így is beszéltünk tovább, bár úgy vettem észre, hogy reménykedett. Később én kezdtem el többet érezni, célozgattam, csak hát akkor már lehet, hogy azt hitte, barátilag hülyéskedem, vagy ilyesmi, amúgy elég pesszimista.

Szóval én úgy képzelem el, hogyha konkrétan megmondanám a dolgot, ő akkor is azt hinné, hogy nem mondom komolyan, vagy ha el is hinné, nem tudná hova tenni és leblokkolna. Talán ami más volt a legutóbbi találkozásnál, hogy egyszer amikor elkezdett simogatni, hagytam neki.. Megijedt vagy mi van? :D

A "terv" az lenne, hogy élőben próbálnék meg közeledni, csak hát nem találkozunk.. :(


Igen, ha megkérdezné a szüzességet, elmondanám neki, nyíltan beszélünk mindenről, bármit elmondanék :D

2013. szept. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!