Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb mostani lány, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb mostani lány, miért ennyire link, gátlástalanul bunkó a fiúkkal?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre,hogy a legtöbb nő mostanában elégé a magasban jár,ha már egy kicsit is szép,csinos,az orra a plafont veri,beképzelt,mindig neki lehet igaza,ha vitába szállsz vele,te jössz ki rosszul....


Megbízhatatlanok,az oké hogy azt mondja randizna veled,de 3x,4x lemondja a randit,lóvá tesz...mielőtt megkapnám,nem egy randiból indulok ki,ismerőseim köreiben is ez a téma...


2013. szept. 13. 21:42
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Akinek meg nem inge,kerüljük a "ne általánosíts!" baromságot,ne írjon...
2013. szept. 13. 21:43
 2/31 anonim ***** válasza:
79%

nyugi ne általánosíts...


1: a paraszt menő faszokkal nem bunkók..


2: amiért tényleg ne általánosíts mert nem minden lány ilyen

mondjuk sok ilyen van de meg kell találni azt aki nem ilyen ;)

2013. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
44%
Ma ilyen nyüszítős estét tarthattok itt fiúk, mert ez már nem az első ilyen kérdés.
2013. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Azért mert a legócskább utolsó ibancok is kellenek valakiknek és ezt tudják magukról.
2013. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

hát ha kicsit jobban kinyitnád a szemed látnád hogy férfi/fiú társaid se különbek

szerintem ezt nem a lányokkal kéne azonosítanod, hanem úgy általában az emberekkel

2013. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
12%
2013. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Pont az ilyenek miatt, mint te.

Normálisan álltam minden fiúhoz, kedves lány voltam, türelmes voltam, de már oda jutottam, hogy az összes ilyen nyüszögű, mérgeslelkű kis patkányt úgy alázom, ahogy csak tudom. A normális férfiakat meg jobban értékelem, mint eddig bármikor. :)

2013. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Úgy hidd el nekem,ha dupla zöldet lehetne nyomni,te már rég megkaptad volna tőlem!
2013. szept. 13. 21:54
 9/31 A kérdező kommentje:
elnézést,lemaradt,h a 6-osnak szól!
2013. szept. 13. 21:55
 10/31 AeonFLUX ***** válasza:
Mert ezt érdemlitek, fiúk!
2013. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!