Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is gyakran elgondolkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is gyakran elgondolkozik eze, szerintetek is fura az emberi működés, mármint, hogy kinek ki tetszik meg, kihez vonzódik?

Figyelt kérdés
Például nekem sajnos túl sok lány tetszik, de én kb. csak olyanoknak jöttem be tudomásom szerint, akik neten láttak, főleg fb-n, valahogy a környezetemben nem jeleznek a lányok, hogy tetszenék nekik. Érdekes, hogy míg egy lánynak tetszik egy fiú, addig a barátnője csúnyának tartja ugyanezt a srácot, vagy épp nálam van olyna gyakran, hogy tök cukinak tartok egy lányt, haveormék meg észre sem veszik vagy azzal jön egyik például, hogy annak nagy orra van. Tök fura, hogy vannak ilyen sztár fiúk, meg sztár lányok, akikre kb mindenki bukik, most ilyen celeb, menő sulis arcokra gondolok, míg van a másik végleg, mint én, hogy kb. jó, ha van egyáltalán valaki, akinek tetszem és nagyon nincs lehetőségem válogatni, bele kell törődnöm, ami jut.
2013. szept. 14. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ha teknikásan koitálsz akkor már jó...
2013. szept. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi ezen a fura? Nem kell indokokat keresni a saját tehetetlenségedre, sikertelenségedre.

Tenni kell érte és beérik a meggy. Ennyi.

Nekem sosem voltak ilyen problémáim. De tényleg. Soha! Itt szembesültem ezekkel először a gyk.-n Mondjuk Már majdnem 10 esztendeje, hogy középsulis voltam, de akkor sem hinném, hogy ekkorát fordult volna ily kevés idő alatt a világ.

Nem én voltam a legjobb pasi, de nem is voltam tré. És volt barátnőm a suliból is, meg edzésről is. Pedig az edzésen is voltak nálam sokkal gizdábbak.

Mutatni kell olyat, amit még nem láttak. Hogy gondolkozzanak rajtad. És akkor lehet átlagos külsőd, a kutyát nem fogja érdekelni. Amúgy is a nők ha megkérdezik tőlük mit szeretnek a fiújukon.. Egy külső tulajdonságot sem fognak mondani.

2013. szept. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nem értek egyet. Olyan nincs hogy ami jut! Egyszerűen csak még nem találtad meg azt az illetőt akinek te is kellesz. Mindenkinek megvan az ideális társa, csak meg kell találnia, én ebben hiszek.
2013. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is ebben akarok hinni :'(

és érzem is, hogy van ilyen, akitől teljesen elolvadok és gyönyörűnek tartom és úgy érzem h teljesen esélytelen lenne amúgy, de mégis ő is ugyanígy érez. léteznie kell! F

2013. szept. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Örülök hogy te is így látod és fel a fejjel, meg lesz az!

L

2013. szept. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
semi furcsa nincs benne az atlagos es szep lanyok csak a jokepu es jotesu gazdag csavokkal jarnak kb senki massal. szoval ennyire ecceru.
2013. szept. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, ugye tudod, hogy mindíg vannak kivételek? Jaj fiúk, csak azért mert nem jön össze olyan könnyen, még nem kell feladni! Valahol ott vannak azok a lányok akik rátok várnak, csak legyetek nyitottak, ennyi az egész.
2013. szept. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jo persze ideirni mindenki idetudja ezt a kamut meg kozhejet. ettol meg csak a kulso es a hatalom szamit ha nincs akkor sose kellesz egy csajnak se.
2013. szept. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!