Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? Mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Pár hete lefeküdtünk a barátommal és nem védekeztünk.

A menzeszem általában szokott késni min. 3 ,max. 5 napot.

Most 4 napot késik.Félek,hogy terhes vagyok.Viszont kb. 1 hete felvagyok fázva,orvosnál nem voltam,mert még nem látom annyira komolynak a dolgot.(felfázás szempontjából)Most lehetséges,hogy terhes vagyok vagy azért késik a menzeszem,mert felvagyok fázva?Szerintetek?Mennyi az esélye?


2013. szept. 14. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha óvszer nélkül, és fogamzásgátló nélkül csináltátok akkor igen, terhes vagy! Gratulálok! ^^
2013. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem védekeztekakkor lehetsz terhes.

Mennyi az esélye? 50-50%.

2013. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sanszos.Vegyél tesztet.
2013. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

MI A BÜDÖS FRANCÉRT NEM TUDTOK HÚZNI EGY ROHADT GUMIT?!


kb 3 mp, ebből 1, míg kibontod, 2 míg felhúzod!


De nagyon remélem hogy nem leszel terhes, szegény gyerek szenvedné meg a kárát, az ilyen embereknek nem kéne szaporodni.

De viszont nagyon megérdemelnéd, hogy az legyél.

2013. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehetsz...-.-
2013. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Pontosan 60,863851783% hogy az vagy! Ha mégis megúsznád akkor ne szaporodj. Nem kell annyi hülye a világra!
2013. szept. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
13%

Hát függ attól,h hanyadik napon voltál,de azért esélyes lehet mindig,ha gumi nélkül van. Viszont lehet a felfázás,szóval a betegség megzavarja a ciklusod. vegyél tesztet hnap pl.

Am meg nem értem a kioktató kommenteket,mindenki hibázhat,nem mintha mások olyan tökéletesek lennének....És elég neki a félelem, nem kéne rátenni egy lapáttal...bunkók.

2013. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Hmm..azért nem hinném, hogy ekkora oltást kéne adni valakinek, hogy ne szaporodjon stb..

Amúgysem a lány dolga, hogy ne rakják tele a punciját, nem értem miért őt kell basztatni.

Én éveken át nem védekeztem a barátnőmmel, mégsem lett terhes, mert lehet ésszel is csinálni!

Inkább aki ilyen szinten ítélkezik egy teljesen ismeretlen ember felett, annak a fajtájú embernek nem kéne szaporodni, bölcs és észosztó emberekből van elég a Parlamentben..

Amúgy tesztet akkor vegyél, ha a menszesz legalább 3 hetet késik, akkor mutat jó eredményt.

És igen, 50-50 az esély, hogy terhes vagy.

2013. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Yep.


Szerintem lány névnek az Alexandra nagyon szép név, fiúnak pedig a Richárd, vagy Krisztián. :)

2013. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez a huszmilliomodik ugyanilyen kérdés itt, nem igaz, hogy a saját hülyesége miatt fel kell tenni huszmilliomodegyszer is!! Még direkt fel is ajánlja a kérdéseket, mielőtt kiírná!

Nem védekeznek és kérdéses-e a terhesség??? Mert az még más ha kilyukad a gumi!

És nyugodtan lehet lepontozni, de akkor sem azt fogom írni, amit más hallani akar!

2013. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!