Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Írjak neki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Írjak neki? Vagy ne? :/

Figyelt kérdés

Van egy fiú,nyáron ismertem meg,és eléggé tetszik. Nagy esély van rá hogy én is neki,mások is ezt mondják,mármint akik jóba vannak vele,meg eléggé ki is mutatja..Pedig sosem szoktam ilyenekben biztos lenni,de rajta tényleg látszik.Sajnos most elég sok ideig nem tudunk találkozni csak fb-n beszélni..De ezzel egy baj van. Hogy sosem ír rám. És fogalmam sincs miért. Pedig úgytűnik amikor beszélünk fb-n hogy örül,mármint hogy beszélünk,meg ott is nagyon aranyosakat szokott írni nekem,de tényleg..És eléggé ritkán van az hogy ő ír rám.De fogalmam sincs miért. Azt mondta,azért mert nincs sokat fent most a suli miatt,ami végülis igaz is,de most is hétfő óta azért minden nap fent volt még ha nem is sokáig.És hétfő óta nem beszéltünk. Ritka az amikor ő ír nekem,szinte mindig én szoktam neki. Ma nagyon szeretnék még beszélni vele,mert alapból hiányzik meg most szükségem van rá más okok miatt is :( De nem tudom mit tegyek? Írjak neki? Ez így nem gáz hogy szinte mindig én írok rá? Persze nem úgy hogy rajta lógok folyton mert most se így volt a héten nem beszéltünk. De mit tegyek? 15/L

(Tudom hogy ez nem egy hű de nagy probléma,csak most eléggé tanácstalan vagyok..:))


2013. szept. 14. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
óóó már megint a rohadt google t. kell hogy felolvassa
2013. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megtaláltam:D Ha érdekel a véleményem írj neki;) Ő is csak egy hülyefiú:D Remélem felismertél...nem mintha olyan nehéz lenne:DD
2013. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írjál, most ha beszélgetni akarsz vele..
2013. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 ööö oké:D

#2 tényleg az :D persze hogy felismertelek,köszi:)):D♥

#3 rendben,írok neki,köszi:)

2013. szept. 15. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!