Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék neki ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adhatnék neki ajándékba?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, 2 hónapja kavargatunk...jártunk is egy ideig de nem jött össze:) A lényeg, hogy nem vagyunk együtt, de külön sem:s Nem szeretnék neki valami nagyon komoly ajándékot adni, de szeretném ha tudná, hogy gondoltam rá.:) Arra gondoltam, hogy veszek neki egy finom bort(mértékkel nagyon szereti) meg mivel eléggé perverz fiúról van szó, tennék rá egy szép csipkés bugyit :D Először valami parfümre vagy ilyesmire gondoltam..de az van neki egy rahedli:)

Fiúk mit gondoltok? Nagyon vacak ajándék egy 17 éves fiúnak?


2013. szept. 15. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene. Mondjuk ha rajtad nézhetném meg a bugyit az még jobb lenne.
2013. szept. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bort neee, az olyan snassz...

A csipkés bugyi meg minek neki?? Azt max csak rajtad lenne jó!!

Inkább az érdeklődési körét próbáld kiegészíteni valamivel, ha tudod mik azok, vagy egy szép felsőt, polót, én ilyeneknek jobban örülök, mint a bornak..

2013. szept. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék senkitől bort kapni... de mindenki más...

18F

2013. szept. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp az a baj, hogy az érdeklődési köre a borok fele húzza..:D Fontos neki a tanulás ez tény, de azon kívül nem igazán érdekli semmi, csak a buli/nők(én). Nincs hobbija ez a helyzet ezért gondoltam a borra mert azt legalább szereti.:) a Csipkés bugyi meg hát...imádja rajtam a csipkés ruhákat és így jött az ötlet:) Remekül fel lehet 'húzni' ha már csak annyit írok neki neten keresztül is, hogy vettem egy új csipkés felsőt. Ez tudom, hogy tetszene neki:D A másik meg az, hogy egy közös barátunknak is akkor lesz a szülinapja és együtt fogják megtartani. Neki is egy finom borra gondoltam, mivel így is mondogatta hogy ne vegyek semmit, de ez meg olyan alapnak jó mégis nem?
2013. szept. 15. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!