Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne levakarni róla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne levakarni róla azt a csajt, és felhívni magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:D

Idén jött egy új osztálytársunk, sportoló, de jó eszű gyerek. Nem épp a leghelyesebb, de elég nagyképű, mindenkivel haverkodik, minden lányra kacsintgat, puszit dob nekünk. Különösebben nem foglalkozunk vele. Csak én.. De ezt majd később...

Viszont van egy lány, aki folyamatosan rajta lóg, taperálja az izmait, vihog amikor mond bármit(de tényleg.. BÁRMIT!!) a srác. Elég idegesítő. Főleg, hogy ronda mint a bűn. Gülü szemei vannak, harcsa szája, bajusza és csámpás, sárga fogai. Mármint a csajnak. Pfuj... Nem tudom mit eszik rajta asrác, de folyamatosan vele van elfoglalva. Lesi minden mozdulatát, flörtölget vele. Jövőre végzünk, és ő itt szeretne maradni a városunkban, már megvan a választott egyeteme. A csaj meg elmegy elméletileg egy közeli városba. De addig is.. Ki tudja, mi sülhet ki belőle... Pedig egyszer beszélt a haverjával a sportoló-gyerek(közös legjobb barátunk, nevezzük most Zsoltinak..:D) és én pont hallottam, hogy engem(?!!) meg azt a másik csajt hasonlítgatják össze. Na, ekkor Zsolti mondja, hogy nézzen rám, meg arra a csajra. Erre az új srác: Hát, ha minden reggel leborotválná a bajuszát, akkor TALÁN(ezt jól kihangsúlyozta) jobb is lenne mint ...(én).

Na hát.. Lényeg az, hogy el szeretném zavarni azt a csajt a srác közeléből, mert lehet, hogy vele foglalatoskodik amúgy, de pl az öltözőben mindig kibeszéli, hogy "pfujj, milyen ronda" meg hasonlók. Itt nagyon mérges lettem, mert akkor ne flörtölgessen vele, ha amúgy nem akar tőle semmit... Na mindegy...

Szóval. Kérlek, segítsetek!://

L/17



2013. szept. 15. 15:43
 1/3 PureNameless ***** válasza:
Ez már most veszett ügy hidd el. Más nem egy kúrás erejéig jó lennél neki.
2013. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tetszett ez a "nevezzük zsoltinak" xDD

Amúgy veszett ügy.... vagy várj addig amíg a csaj el nem megy, aztán kitudja.....

2013. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tapsot, kedves 2. válaszoló..:"DD

Szóval veszett ügy.. Hát jó :D

2013. szept. 15. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!