Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pirosalma4444 kérdése:

Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban akivel jártam..és néha szokott írni..meg aztvettem észre hogy néz és mindha féltékenyé akarna tenni előttem piszkálja a lányokát..de lehet hogy csak én gondolom így és ma valahogy szóba került hogy üljön mellém erre ugy elkezdte mondani hogy nem mindha leórás lennék vagy vmi..miért csinálja?



Csak normális válaszokat...!!!!!!


2013. szept. 16. 16:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Leprás* bocsi :$
2013. szept. 16. 16:29
 2/3 anonim válasza:
hát ezt valószínűleg (legalább is szerintem) azért csinálja, mert lehet hogy még bejössz neki, vagy még szeret téged, de mivel tudja hogy te nem érzel így iránta ezzel akarja elérni, hogy ne "látszódjon" hogy ezt érzi.. próbáltam összeszedetten leírni mit gondolok erről, remélem érthetően fogalmaztam xdd amúgy ilyen velem is volt/van, csak velem úgy volt, hogy csak bejöttem a srácnak (vagy még most is) de nem jártunk... én nem csináltam semmi különöset, megpróbáltam nem figyelni rá:)
2013. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hihi igen érthető és köszi a komit..:D
2013. szept. 17. 14:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!