Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányadik napon éreztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik napon éreztetek hasfájást terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi ki mikor kezdett hasfájást érezni, az együtt lét után hányadik napon? Illetve milyen volt? Nekem nem szurkált egyik petefészkem se, hanem az egész alhasam mintha feszülne. Ez volt reggel jópár óráig, először megmozdulni se tudtam. Lehet már a baba jele?

2013. szept. 16. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Lány lesz, legyen a neve Leokádia.
2013. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi torvenyszeruseg egy tunetre sem, hogy az biztosan fog jelentkezni, ez egyenenkent valtozo. Az alhas feszulese is utalhat a kozeledo mensire es a terhessegre egyarant. Tudom, hogy ha babat varsz, orult lassan telik peteeres utani idoszak, de kerlek, legyel turelemmel a nemvartig. Addig minden tunet lehet ennek is -annak is jele. Minden jot kivanok, s remelem, sikerul! :-)Mikorra nem varod? Ird meg az eredmenyt! :-)
2013. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még vissza van több mint 1 hét :(
2013. szept. 17. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, kosd le addig a gondolataidat es drukkolok! :-)
2013. szept. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!