Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hitessem el magammal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hitessem el magammal, hogy nagyon-nagyon jó pasi vagyok?

Figyelt kérdés

Régen onbizalmam egyenlő volt a 0val. Most nyitott szemmel járok, és azt látom hogy nem is olyan rossz az amim van. De most sem tartom magam isten tudja milyen jó pasinak. Amúgy azok jól esnek amikor mások megdicsernek mivel régen nem mondtak semmit rám.


Igazából a külső belső onbizalmam szeretnem megnovelni. Talán meg a belsore vonatkozó onbizalmam meg jobban erősíteni kellene.


Képekben is nagyon valogatos vagyok, és kell rólam vagy 20 képet csinálni, hogy azt az 1et ki tudjam választani.


22/F



2013. szept. 17. 07:58
 1/10 viktor123456 ***** válasza:
Kezdj el.csak úgy cél nélkül csevegni mindenkivel. :-)
2013. szept. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Képekben is nagyon valogatos vagyok, és kell rólam vagy 20 képet csinálni, hogy azt az 1et ki tudjam választani. " na én ugyanez vagyok csak nőbe :D Egyébként én is így voltam. Nem tartom magam hú de jó nőnek, de amikor kapsz pár bókot az növeli az önbizalmad. És tényleg meglátszik az emberen. Sokkal jobb lesz a kisugárzásod. De szerintem nem magadnak kell bemagyarázni, hogy jó pasi vagy, hanem hidd el a bókokat amiket kapsz! Mindig jusson eszedbe, amikor nem vagy biztos magadba, hogy de az a csinos lány múltkor pozitívan megdicsért!
2013. szept. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Képekben én is válogatós vagyok magammal kapcsolatban, ettől független ilyen nyíltan nem merném állítani magamról, h nagyon-nagyon jó pasi lennék.


Ebben az esetben nyugodtan lépj oda bármelyik neked tetsző nőhöz és hívd el randira. Aztán kiderül, h elég jó pasi vagy-e szerinte is, vagy csak szerinted.

2013. szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Én sem vagyok egy hű eldobod az agyam tőle nő. De nekem nincsenek is ilyen ambícióim. Nem is akarok 10/10-es lenni, mert együtt tudok élni a hibáimmal és meg is szerettem őket.


Az önbizalmam merőben független a külsőmtől. Én inkább azért szoktam magam túlspilázni, hogy mi van, ha nem vagyok szellemi partner a férfi számára? Mi van ha túl butának vagy felszínesnek tart? Én inkább ilyenek miatt idegeskedek. Ha egy pasi azért dob, mert nem tetszik neki a külsőm... akkor szíve joga. Legalább nem raboljuk egymás idejét.

2013. szept. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem azon múlik a sikered a nőknél, h te jó pasinak tartod-e magad, hanem h ők annak tartanak-e.
2013. szept. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
#5: ez így ebben a formában nem igaz.
2013. szept. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Magabiztosabban sokkal szexibb egy kevésbé jó képű, mint egy bizonytalan, tesze-tosza jóképű. OKé? Legyen a magabiztosságod a szexepiled. Ezen tudsz dolgozni, tehát lehetsz még csábosabb. A másik, az arc felépítésed természetes adottságod, azt csak elfogadni tudod, mert pasikon a smink nem minden esetben szexi. Arcszőrzettel, haj stílussal sokat lehet módosítani az arcon. Találd meg a stílusodat, amivel magabiztosabb leszel.


Néhány pont, amiben magabiztosságot lelhetsz:

- Agyadnak súgd meg, hogy, tudd, hogy azonos szinten vagy a vele. Ő is ember és ő is kíváncsi lehet rád.

- Koncentrálj azokra, amiben jó vagy. Humorodra, tehetségedre, hobbidra. Ez önbizalmat adhat.

- Nyugodt környezetben képzeld el, azt, amit szeretnél, hogy megtörténjen. Ha arra koncentrálsz, amit akarod, hogy történjen, a tudat alattid segíteni fog eljutni odáig. (ez a Pygmalion-hatás)

- Ez nyálas, de beválik: öltözz kényelmesen. Ha van valami, ami önbizalmat ad, szerencse boxer, vagy kedvenc cipő, akkor azt vedd fel :)

- Ha izgulsz, vegyél mély levegőt, az megnyugtat.

2013. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Hidd el, hogy jó pasi vagy. Nem kell nagyon nagyon jónak lenni, elég , ha jó pasi vagy . És ezt én mondom! És ha én mondom, akkor az úgy van! És az, hogy egy kép jó, vagy nem jó, azt a fotózás tudása, vagy egy egy jó felvétel dönti el. 100 fotóból, lehet, hogy 2 a jó.

20/L.

2013. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ember néha hazudik magának, te hazudd azt, h jó pasi vagy. :D
2013. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Állj tükör elé és mondogasd egyre hangosabban:hú de jó pasi vagyok!Ha más nem is te lehet hogy elhiszed.
2013. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!