Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttatok már mutogatos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már mutogatos, meztelen valakit?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem :oO

:$

2013. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
SzatíLt?
2013. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
sajnos igen xD
2013. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, de csajok voltak, simán levetkőztek a bokorban a Margit szigeten, nem zavartatták magukat... Érdekes, hogy a nőket nem cseszegeti ilyesmiért a rendőrség...

Hozzáteszem, véletlen vettem észre.

2013. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, már láttam. Már amennyire a sötétben látszott.
2013. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
még tavaly láttam a 3as villamosról, hogy a megállóban egy férfi veri a farkát, nagyon undorító volt kb majdnem hánytam...
2013. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer korábban mentem haza a munkahelyemről talán júniusba vagy júliusba volt idén persze, délutános műszakból mentem haza este 6 kor, céges buszom nem volt a munkahelye egy gyárépület az meg a város szélén volt ahol egy közel 500 méteres mezőn át vezetett az út. Hogy levágjak egy nagy kanyart azon mentem keresztül így legalább 20 percet is spóroltam a hazaúton és amikor egy kisebb erdős részbe kerültem majd ki a tisztásra amik fák közt voltak ott láttam 2 csajt akik arra felé kocogtak. Először csak tornadresszbe voltak, már ez is furcsa volt számomra, ők nem láttak engem mert én egy ösvényen át mentem egy földes úton csak a bokrokon keresztül láttam őket, majd azt veszem észre hogy meztelenre vetkőztek ledobták a dresszüket és tovább futottak, végül teljesen véletlenül eltűntek én meg siettem már hazafelé mert vártak így is, aztán egyszer csak találkoztam velük ők eléggé megijedtek, meg én is meglepődtem mert hirtelen volt aztán elbújtak előlem. Persze nem izgatott fel mert egyrészt én is nő vagyok, tehát nem egy férfi perverz alak bámulta őket, csak azért meglepett hogy manapság ilyenek vannak.

Meg egyszer talán tavaly volt ez amikor Győr és Komárom közti 1-es főúton mentem akkor félreálltam telefonálni és akkor láttam hogy egy 30 év körüli férfi meztelenül szalad át az úton. Az elég furcsa volt ez számomra mert akkor még nem voltak olyan nagy melegek sem.

2013. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utcán még nem, de a szomszédunkban lakó pasi egész nyáron meztelenül napozott az erkélyen és barkácsolt. Sokat leskelődtem, de beszélgettünk is úgy, hogy meztelen volt nem igen zavartatta magát. Én élveztem remélem jövő nyáron sem lesz szégyenlős.
2013. szept. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyszer a strandon egy fiatal csaj ott napozott bikini nélkül. Nem zavarták az emberek. :D
2014. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!