Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek én szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek én szép vagyok? Járnátok-e velem? És ha nem miért nem tetszek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 18. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ásd el magad, te gnóm.
2013. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fiúk nem szépek szoktak lenni, hanem sármosak vagy jóképűek.


nem vagy csúnya, de különösen jóképű sem. Ha normális ember vagy és szerethető, akkor járnék is akár veled.


Ami furi benned az a lenyalt hajad, és az orrod. Bár ez utóbbin nem tudsz változtatni, tehát ezt el tudnám benned fogadni.

2013. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtam egy baromi hosszút és nem küldte el, pedig jól megfogalmaztam. Így csak annyit írok, elég csúnya vagy, de főleg azért, mert olyan kifejezéstelen, buta a tekinteted. Ezen tudsz változtatni, olvass sokat, legyél tájékozott, a nőknek imponálnak az intelligens férfiak! A képed alapján egy levelet se fogsz kapni a társkeresőn, sajnos ez a helyzet.
2013. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!