Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm (kedvesem) amúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm (kedvesem) amúgy sem vékony, de kitalálta, hogy szeretne teltebb lenni, és nekiállt hízókúrázni. Miért csinálhatja vajon?

Figyelt kérdés
Most 56 kiló a 161 centihez, átlagos-telt alkat, és azt mondja, szeretne kb egy tízest felszedni, és nekiállt enni. Én ráhagyom, ő dolga, de aggódom azért, ez elég szokatlan dolog. Azt mondta, úgy érzi, jobban érezné magát, ha kifejezetten dundi lenne. Szerintetek mi motiválja? (Egy biztos, nekem így is úgyis tetszik.)
2013. szept. 18. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Esetleg mi lenne ha őt kérdeznéd?

Biztos jön a tél és felszed magára egy kis zsírréteget.

Amúgy szerintem nem normális.

2013. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Amikor eléggé felhízlalta magát vágd le.
2013. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos a hozzáállásod, de a barátnőd tényleg nem lehet annyira vékony, hogy hízókúra kelljen. Én azért odafigyelnék, hogy ne nulla mozgás+zsíros ételek kombójával akarjon "jól" kinézni, mert tönkreteszi az egészségét.
2013. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hàt..... ha ùgy szeretne kinèzn mint beyonce vagy jennifer lopez, ès ezt zabàlàssal akarja elèrni, akkor van egy nagyon rossz hìrem! ùgy csak egy szètfolyòs, narancsboros hàlytenger lesz a baràtnod, te pedig ne legyèl àlszent, az nem fog tetszeni!

ha feszes-kerek-formàs testet akar, akkor azèrt kokemènyen meg kell dolgozni a kajàlàs mellett. nagy sùlyokkal fenèkre làbra, rengeteg hasizom edzès, h a hasa ne legeyen nagyobb a seggènèl....stb.

2013. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
kezdd el dagadtlabdának, vitamingolyónak, kisbálnának, óriáscsecsemőnek hívni.
2013. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:OO ilyet még nem hallottam :DD részvétem. beszéld le róla, amúgy sem egézséges
2013. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Talán túl sokat nézeget telt lányokat szerető, dicsérő oldalakat. Láttam már ilyet, ott 70 kg a "belépő súly". De szerintem ne csinálja, mert aztán ha meggondolja magát, nehéz lesz visszafogynia.

Azért tiltani ne tiltsd, max beszélj vele...

2013. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én minden külön bejelentés, elhatározás nélkül dagadtam meg :D Igy is ugy is szeret a párom...De hogy valaki akarva hizzon...az kemény,főleg akkor lesz mókás,ha unikumos üveg testalkatú. Piriszka lábakon nagy gömb. Akkor ha elbotlik könnyen gurulás lehet a vége! :) De cuki vagy hogy azt allitod h igy is ugy is azeretni fogod!
2013. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a legnagyobb ostobaság, amit ma hallottam, már ne haragudj. Szerintem egészségesen kell táplálkozni, napi ötször úgy, hogy ne edd magadat tele, és ne legyen éhségérzeted, a folyadékbevitelre oda kell figyelni, mert alapvetően elfelejti az ember és el kell járni heti kétszer-háromszor mozogni. A tested beáll magától, és Te is érzed mi a jó, de direkt hízni nagyon nagy hülyeség... Beszéld le róla sürgősen, mert nem egészséges.

Ha viszont nem zavar, akkor is beszélj vele, hogy nem mindegy, mivel tömi magát. Szerintem, de ez csak egy tanács.

2013. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy fatorexiás, szóval akármennyire is duci, ő nagyon vékonynak látja magát és ezért hízni akar.
2013. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!