Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is megvannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megvannak a női-férfi szerepek? Ezek keveredése miatt születik olyan kevés gyerek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 18. 16:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Azért születik kevés gyerek, mert nincs pénzük az embereknek.
2013. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Közelednek egymáshoz a férfi és női szerepek bizonyos értelemben, pl. régen általában a férfiak vállaltak csak munkát, most meg sokszor fenn sem lehet tartani egy családot egy keresetből.

De szerintem nem biztos, hogy emiatt születik kevesebb gyerek. Én pl. alapból inkább nőies típus vagyok, mégsem szeretnék gyereket.

A régi időkben szinte kötelező volt gyereket szülni, nem nagyon volt divat a fogamzásgátlás, legalábbis az emberek nem annyira voltak tájékozottak. Ma már szabadabban dönthetünk.

Régen kijárták a kb. 6 osztályt, aztán már ott volt a nagybetűs élet. Sokan elég fiatalon alapítottak családot. Ma már szinte nincs olyan, aki huszonéves kora előtt abbahagyná a tanulást, utána még kellene valami kis jövőt is alapozni (ami nem is olyan egyszerű) és utána a gyerek.

Ráadásul ott van a párválasztás, régen sokszor a szülők választottak a gyereküknek partnert, nem mindig volt beleszólásuk. Meg aztán nem volt túl sok idő, bizonyos kor után már vénlánynak számított egy nő, ami nem volt túl hízelgő rá nézve.

Ma már jobban megválaszthatjuk a leendő párunkat.

Szóval elég sok oka lehet annak, hogy kevesebb gyerek születik.

2013. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 viktor123456 ***** válasza:
51%
Miért kellene sxületnie sok gyereknek?
2013. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A cigoknal szuletik eleg gyerek megsincs penzuk. A penz a legjobb kifogas mindenre. A Magyarnak ez lesz a bukasa, regen se szaporodott ugy mint a kornyezo nepek, ezert vesztette el a teruleteit is tobbek kozott, de ha igy halad a nepet is elfogja, nehany 100 ev es nem lesz mar magyar ember a Foldon...
2013. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem is az a lenyeg hanem sokan azert nem vallalnak gyereket mert nem lenne mibol eltartani....keves a fizu meg ha 2 ember is dolgozik.... mindenre kimegy a penz lakas rezsi stb es akk alig maradna legtobszor ezert nincs gyerekvallalas szerintem 24 F
2013. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!