Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Sok ősz hajszállal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Sok ősz hajszállal rendelkező fiatal srácnak (20-as évek) mennyivel csökken az esélye a csajoknál?

Figyelt kérdés

Nem konkrét százalékra gondoltam, mielőtt még megtalálnak a statisztikusok, vagy nem is tudom kik.

Nem vagyok csúnya, legalább még nem mondták a szemembe, de ez a probléma sajna fennáll, ami kicsit zavaró lehet a csajoknak.

Én már megbarátkoztam ezzel, lehetne valami cuccot kapni erre, de annyira már nem zavar, csak a sok hülye, aki megkérdezi, h te tudtad, h

tele vagy őszhajszállal? - Nem, én nem szoktam tükörbe nézni, csak te látod, s lehet, h csak a mátrix hiteti el veled, s nincs is őszhajszálam.



2013. szept. 18. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Semennyivel. Jól néz ki az ember őszhajszállal is.:)
2013. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bár én pasi vagyok, de szerintem ez nem hátrány. Hiszen sok nőnek pont az őszülő haj vágyainak elindítója :D
2013. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
tisztes oszes halantek nok szamara ajandek :)ugyan ha valakinek fontos vagy ugysem azt nezi :)
2013. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
miért nem vagy kopasz,de tényleg??? mivel huszonéves vagy azt mindenki tudná hogy nem természetes-kopasz vagy hanem önszántadból...az viszont eszükbe se jutna hogy egyébként őszülsz már
2013. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok kopasz lenni, nekem tetszik a hajam, csak kíváncsi voltam, h a csajoknak mi a véleménye róla, bár az a vicc, h a fiúk szokták ezt a hülyeséget kérdezgetni, nem a csajok.
2013. szept. 18. 22:15
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legszexibb dolog a férfi testen. :) Légy büszke rá. Értettebbnek tűnsz tőle.
2013. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az ősz haj pasikon szexi. Tudod: korral érik a jó bor.
2013. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
Elég gázul tud kinézni egy fiatal pasin az ősz haj, láttam már pár olyat. De olyan mint egy vénember akinek nem ráncos a bőre.
2013. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten szexi egy pasinál az ősz haj (nyilván nem a teljesen fehér, de pár ősz hajszál tényleg jól néz ki).

21/L

2013. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#8: Ugyan már...


Amúgy szerintem sincs gond vele, számomra még vonzó is.

19/L

2013. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!