Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Most vagyok 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Most vagyok 15 éves/lány és van, hogy úgy vagyok, hogy érdekel egy pasi van, hogy meg egyáltalán nem és tök bunkó leszek vele. Vagy is inkább flegma. Aztán megint érdekel stb. de kb. mindennel így vagyok. Ez a serdülő korral jár? :/

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
ismerj meg engem
2013. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos inkább ösztönösen sajátítják el a lányok, mert azt tapasztalják, hogy csak úgy lehet megtartani egy fiút, ha néha flegmák vele. :/
2013. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én ezen próbálok változtatni,de komolyan nem megy...csak így jön és ennyi..
2013. szept. 18. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 20 éves férfi létemre ugyan ez van a csajokkal :D Van , hogy érdeklődök iránta tetszik , van , hogy meg számba se veszem , bunkózok vele. Úgy h nem feltétlenül a serdülőkorral jár :D


20F

2013. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülye vagy olyan nincs hogy nem megy. Kontrolláld magad nem túl bonyolult. Így csak a hülye pi*csák viselkednek
2013. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
IGAZ! :D
2013. szept. 29. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!