Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mondanátok rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mondanátok rólam véleményt? (képet privátban küldök) 19/F

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy elég önbizalom hiányos vagyok, csúnyának is tartom magam, ezért érdekelne, hogy mások milyennek látnak.
2013. szept. 19. 15:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Látom te is. Te ronda dög.
2013. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

#3 vagyok és ide írom a véleményem. Kicsit alacsonynak tűnsz az egész alakos képen, ez vagy a kép hibája, vagy attól van, hogy hosszabb a nadrágod mint kellene hogy legyen (az alján taposol) és a pólód is kicsit hosszú. Szóval kicsit erre odafigyelhetnél, hogy olyan méretű ruhákat válassz amik előnyösebben állnak rajtad.


Az arcoddal nincs baj szerintem, nem vagy csúnya, inkább "átlagos", kicsit széles az orrod, ha nagyon bele akarnék kötni valamibe.

2013. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Most örülsz? Látod van akinek csak egy kicsit vagy ronda.
2013. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A póló jó, a nadrág szára valóban kicsit hosszú, de én így szeretem. :)
2013. szept. 19. 15:28
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Anyádat már megkérdezted? Vagy meghalt ijedtében mikor megszülettél? Vagy az anyádnak tetszel?
2013. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.: Ilyen sok dislike-ot rég adtam 1 kérdésnél! Köszi hogy ezt lehetővé tetted! ;) kérdező te meg szard le az ilyen hülye gyerekeket mint ez...
2013. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mekkora paraszt emberkek vannak...Ugye kerdezo?:) En szegyenlenem magam a hejedben hogyha anonimba irnek ki ilyeneket akkor is. Szerintem tevagy az aki nem elegedett magaval es masokon vezeted le azt hogy utalod magad...na meg talan a te anyad hagyot tott mikor megszulettel mer tnemlatszik az otthoni 7ev.. Szanalmas vagy. Szegyenlem hog y1 fajhoz tartozunk.
2013. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2013. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha lány lennél rögtön megkérnélek feleségül kedves dislike-oló, mert nagyon szeretem az olyan lányokat mint te.
2013. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, engem nem is érdekelnek az ilyenek. Nem az én értelmi szintemet minősítik az ilyen szofisztikált hozzászólások. :)
2013. szept. 19. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!