Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit is tehetnék?! NAGYON...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit is tehetnék?! NAGYON KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT MINDENKINEK, ÉS BOCSÁNAT A HOSSZÚ SZÖVEG MIATT!

Figyelt kérdés

Szóval. Úgy érzem, hogy egyszerre két fiú is tetszik nekem! Mármint erős vonzalommal.

Nyáron azt éreztem,hogy az egyik osztálytársam nagyon hiányzik. Elkezdtük a sulit és most nagyon erős vonzalmat érzek iránta, de az egyik barátnőmnek is nagyon tetszik. Kedves, aranyos, vicces, és jól is tanul. És van még ugye a másik fiú, aki iránt már lassan másfél éve érzek vonzalmat. Nagyon jól néz ki, viszont nagyon bunkó tud lenni, ma például jól leordított, hogy kussoljak :(. Rosszul esett nagyon, rosszul is tanul, legalábbis az eszét nem használja. De mit csináljak?!?!?!?! Tudom hogy sokak szerint még fiatal vagyok ezek miatt aggódni (12/L) de attól még jön magától. Kérlek titeket, mondjátok meg mit csináljak, mit tegyek? Hogy is legyen ez most akkor??



2013. szept. 20. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tanulj meg, a link, bunkó embereket kerüld el messziről. Sokan esnek abba a hibába, hogy leragadnak egy ilyen lúzer mellett, és utána nem tudnak kikeveredni belőle sehogy sem, elrontják az életüket és lelki nyomorékok lesznek. Hamarosan belépsz abba a korba, hogy esetleg vonzani fog ezeknek a fiúknak a vagánysága, meg hogy beleszarnak mindenbe, de ne ez legyen a te szinted. Sokkal többet ér egy rendes srác, aki szeret és figyelembe veszi az igényeidet.
2013. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bunkóval ne kezdj!

Egyébként majd kialakul magától, nem kell siettetni. Lehet fiúd, ha úgy van, de közel sincs az az érzés, mint pl. 18 évesen, hogy már nagyon vágysz egy párkapcsolatra, valakire, aki szeret. Te szerintem még a barátaiddal is simán elvagy úgy, hogy nincs hiányérzeted.

2013. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Girgoy ***** válasza:

Csatlakozom! Hagyd ott a bunkót mielőtt a rendes scrác hagy ott Téged azért, mert kavarsz a bunkóval!


Mellesleg, szerintem elég fiatal vagy még egy komoly kapcsolatra úgy általában, de azért a barátaidat megválogathatod, hacsak nem a hiúságodat legyezgeted azzal, hogy 2 fiúd is van. De akkor előbb-utóbb mindkettő kiábrándulhat belőled. Ha elkezdesz játszani, tanuld meg a játékszabályokat is...

2013. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Girgoy ***** válasza:

őőőő... bocsi, kicsit sokat sűrítettem egy mondatba, tehát újrafogalmazom, ha nem gond a 2. bekezdést. :)


Szóval: Ebben a korban szerintem inkább csak hiúságból van 2 fiúd. Ez nemcsak abból látszik, hogy éretlen vagy korod miatt még egy komoly kapcsolatra, hanem azért is, mert nem látod át, hogy ha kavarsz egy bunkóval, akkor a rendes srác el fog hagyni, a bunkóval pedig nem leszel boldog. Tehát okosodj csak még, ne kapkodj, és ne legyél annyira hiú, mert akkor előbb-utóbb senki se fog rád bukni hosszú távon...

2013. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
semmit.12 évesen nehogy bepasizz már.én is éreztem ilyet 12 évesen de ez nem szerelem csak elkezdtél vonzódni a fiúkhoz mert kezdesz "felnőni".hagyd mindkettőt a fenébe
2013. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem is hagyd a bunkot beken es a normalisra koncentralj!! amugy az elobb olvastam hogy egy 15 eves lany kirakta hogy valaki beszelgetni na oda egy normalis valasz sem jott csak bunkok voltak. szerintem nyugottan lehet 12 evesen baratod nekem az egyik baratnomnek van egy kapcsolata 11 evesen kezdodott aztan harom honapos szunet de azota megint egyutt vannak es ennek mar 1,5 eve...mind1;) es megegyszer hagyd a bunkot nem leszel vele boldog mert nem fog miattad megvaltozni ha ossze is jottok. bocsanat a helyesirasi hibak miatt!:)
2013. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6- os vagyok hosszu tavra viszont ne tervezz nem azert irtam a peldat:)
2013. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ebből alakul ki, hogy ösztönösen a bunkó fiúra hajtassz majd. Aztán meg utána panaszkodsz hogy nem tisztel téged.

Mondanám én is hogy a kedvesebbik srácot válaszd, de inkább ne, mert 20 év körüli korban ugyis az ösztöneid a bunkó fószerokra terelnek majd, és csak össze törnéd a normális srác szívét.

2013. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de félreértetettek, nem akarok párkapcsolatot. :)
2013. szept. 24. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!