Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire üres?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire üres? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon viharos kapcsolatom 2 éve. Amilyen az előtt voltam, az sem volt pozitív (így utólag visszaemlékezve egy velejéig romantikus kis nyálgép voltam), majd miután akkora pofonokat kaptam, hogy alig sikerült magamhoz térnem, éppen az ellenkezőjévé váltam.


Kiürültem érzelmi szinten. Talán ez lenne az, amire mások azt mondják, hogy magas falak(?). Szerintem inkább csak egy kavics érzelmi szintjén állok. Alig van pár dolog, ami megmozgat belülről. Képtelen vagyok valódi érzelmeket érezni, szerelmet, szeretetet, sőt, vannak dolgok amiket felfogni se tudok egy definíciónál bővebben; empátia, például. Képtelen vagyok örülni az apró dolgoknak, mert úgy érzem nem jelentenek semmit (például csak egy SMS, ha valaki gondol rám - régebben rengeteget jelentett volna, erre emlékszem).

Kevésbé vagyok antiszociális, sőt, sokkal bátrabb lettem azóta a kapcsolatom óta, viszont sokkal érzéketlenebb és nyersebb, törtetőbb, de ambiciózusabb. A romantikára pl. teljesen immunis vagyok, sőt, elborzaszt és hülyén érzem magam tőle, pedig mint írtam, ez nem így volt.



2013. szept. 21. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Afganisztánból hazatérő katonák is immúnisak a gyengeségere.

De idővel a család melegében újra szükségül lesz erre.

Nálad is így van.Idővel jobb lesz.

2013. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elárulnád hogy hány éves vagy köszi
2013. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2:


18 vagyok.

2013. szept. 21. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Ah előtted az élet
2013. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm akkor még nagyon fiatal vagy és biztos leszel még szereles és légy Boldog!
2013. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!