Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok a fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok a fehér folyással? (Több lent)

Figyelt kérdés
már egy és fél éve van folyásom. eddig nem volt olyan sok de most nagyon. már egy éve menstruálok. mindenki azt mondja h a folyás normális. én nem akarok erre külön tisztaságit használni de nagyon gyakran szinte teljesen átáztatja a bugyim. mit csináljak?

2013. szept. 21. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
szerintem ha már menstruálsz akk nem normális a folyás1, 2 ezt a nők egészsegge rovatba kéne kiirni.
2013. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem ha már menstruálsz akk nem normális a folyás"

Már miért ne lenne normális?

Minden nőnek egészen a változó korig van fehér folyása. És ez teljesen normális. Viszont valakinek több és valakinek kevesebb van.

Ha annyira sok, akkor érdemes néha, de nem állandóan, mert az sem egészséges, tisztasági betétet hordani.

2013. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én amióta mensizek én nekem azóta nincs fehér folyásom csak amikor felfàztam.
2013. szept. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A felfázás és a hüvelyi fertőzés két különböző dolog.

A húgyhólyaghurutot nevezik köznyelven felfázásnak, ami a húgyutakat érinti.

Amiről te beszélsz, hogy nagyobb mennyiségű folyásod volt, az hüvelyi fertőzés és nem felfázás.

És neked is van folyásod, mert azt hidd már el, hogy mindenkinek van, max. neked annyira kevés, hogy nem látszik a fehérneműn. De belül ott van. Ha egyáltalán nem lenne, akkor az már baj lenne! Ugyanis ebben a természetes folyásban találhatóak a hüvelynek a védő baktériumjai, amik a hüvelyflóra természetes egyensúlyát tartják fenn és ezzel is védenek a hüvelyi fertőzések ellen.

2013. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A fehérfolyás normális ha nem kellemetlen szagú és semmi tünetet nem okoz! Ez tisztítja a hüvelyt és egészen a klimaxig tart!
2013. szept. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ágota Nóra ***** válasza:
100%
Engem csak akkor zavar ha tocsogok,ilyenkor betét.
2013. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!