Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasiktól segítség! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiktól segítség! Ha egy férfi azt mondja egy nőnek, hogy csinos, szép és/vagy vonzó akkor azt csak udvariasságból mondja, vagy úgy is gondolja?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy nézel ki. Szerintem előfordul, hogy udvariasságból mondja.
2009. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
a szép vagy és a tetszel között van 1 kis különbség..szóval lehet csak udvarias
2009. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
én csak akkor mondom ha igaz max ha te kérdezed hogy hogy nézek ki akkor lehet hogy nem akart mebántani de ha külső kénszertől mentes volt a megjegyzése akkor azt komolyan gondolja de ez szubjektiv kérdés:D
2009. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Esettől is függ de legtöbször aki ezt mondja azt képzeli hogy akkor ha megmondja a nőnek hogy neki bejön akkor ettől mindjárt meg is hódította és a karjaiba ugrik. pedig nem.
2009. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Férfija válogatja, én pl. olyan típus vagyok aki gyakran fájdalmasan őszinte és az egyenes beszédet szeretem, így ha egy lány nekem nem tetszik akkor nem mondom neki, hogy szép, csak ha úgy is gondolom, de pl. haverom meg nagy dumás és minden csajt olt és nyalizik nekik, még a rondábbaknak is( mondjuk emiatt több nője is volt mint nekem).

22/F

2009. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Általában akkor mondtam mikor kanos voltam pár sör után..
2009. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek bizonyos százalékában ez csak bugyicsúsztató duma.Persze,van olyan férfi,aki azért mondja,mert tetszel neki,de az esetek nagy többségében még az ágyba csalogatás reménye is megcsillan,ha ezt vetik be.
2009. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én meg pl akkor mondom, amikor tényleg tetszik egy lány és netán akarok is tőle valamit. Minek szédítsek olyat akire rá se bírnék nézni?
2009. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Sajnos ki kell ábrándítsalak, de nincsen egy Egységes Pasi Szervizköny és Programleírás. Ahogy a nők is hazudnak vagy nem hazudnak, komolyan gondolnak vagy nem gondolnak komolyan valamit, túloznak vagy nem túloznak, úgy mi pasik is képesek vagyunk ugyanezere. Mindez függ az adott pasitól, a pasi és a nő közti tényleges viszonytól (barátok? alig ismerik egymást?) a pasi aktuális állapotától (részeg? józan? jó kedvű? stb).

Én például meg szoktam dícsérni a kolleganőimet ha az átlagnál csinosabban öltözve jönnek be, és komolyan is gondolom. De olyat hogy vonzó nem mondanék a szemükbe, még ha így is gondolnám, mert a kollegiális viszonyba ez nem fér bele, meg nem is szeretem ezt a szót. A feleségemnek mindenfélét szoktam mondani (szép, csinos, dögös, mikor mi), és mindet komolyan mondom.


Viszont ismerek számos pasit, aki nem úgy működik, mint én.

2009. nov. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Pasik udvariasságból nem mondanak ilyent, tehát tényleg így is látják az illető hölgyet. A kérdés csak a szándék lehet, hogy mit akarnak elérni a bókolással.
2009. nov. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!