Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este smároltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este smároltam egy csajjal, mi legyen?

Figyelt kérdés

Egy közös barátunk 18. szulinapi buliján voltunk. Az unokatesom bnője ennek a csajnak és a buli kezdetén azt mondta az unokatesomnak, hogy én vagyok a leghelyesebb srác a buliból, ezt visszahallottam. Ismerkedtünk, beszélgettünk majd kérdezte ki megyünk-e sétálni. Mondtam persze, menjunk. Kint sétáltunk kb 10 percet majd egy játszótéren elkezdtünk smárolni kb 5 percig, utána picit zavarba jött a csaj, de én megfogtam a kezét és visszahuztam (mint a táncban :D). Aztan folytattuk, majd vissza mentünk a buli helyszínére, ahol tisztára zavarban volt miattam, de feloldottam egy kis puszival meg pár szóval.


Búcsúzáskor elkoszontunk puszi puszival, a lány nagyon aranyosan mosolygott.


Szerintetek lehet jövője ennek a dolognak? Jelöljem be facebookon vagy várjam meg míg ő bejelol? Viszont akkor lehet azt hinné hogy nem jelentett nekem semmit a tegnap este.


Várom a válaszokat! :) köszi!



2013. szept. 22. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Tesó! Nem mondod komolyan hogy a telefonszámát nem kérted el???!


Legyél már férfi! A gyerekek írogatnak csak facebookon, egy igazi pasi telefonon beszélget!

2013. szept. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj ez annyira jó! Jó látni hogy valakinek ilyen jól alakulnak a dolgai :) Szerintem mindenképp jelöld be, biztosan örülne neki. Sok sikert! :)
2013. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy neked kell lépned, már akkor el kellett volna kérned a számát. de legalább jelöld már be, és írj neki TE.
2013. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajrá, hajrá, vedd a kezedbe a dolgok irányítását!
2013. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked kell irnod.
2013. szept. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!