Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap együtt utaztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap együtt utaztam a vonaton egy fiúval. Hogy találhatnám meg? 19/L

Figyelt kérdés

Ő is a Nyugatiban szállt fel, csak ő Kecskemétnél szállt le. Az a helyzet, hogy nem volt olyan az alkalom (más okok miatt), hogy szóba elegyedjek vele amit már nagyon bánok.

Az a durva, hogy pár hónappal ezelőtt is vele jöttem haza. Hát mennyi az esély ilyenre, hogy ugyanazon a vonaton, ugyanabban a vagonban,kabinban,ugyanakkor találkozzak pár hónap elteltével ugyanazzal a személlyel?


2013. szept. 22. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak nem beleszerettel a kulsejebe miljen meglepo xdd
2013. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Egy újabb példa a belső értékek fontosságára.
2013. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
azt tudnam csak h jott az a mondas h a ferfinak csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ordognel amikor ez van odakint a valosagban.
2013. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De komoly, ugyanezen a vonalon utazgatva velem is megtörténik időnként hasonló. Nyugi, nem fogod megtalálni! ;)
2013. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Használd a Facebook-ot! Ha megosztják az emberek a történetedet akkor el fog jutni hozzá is. Sokan keresik így a másikat :)

Amúgy van egy oldal asszem az a címe hogy veledutaztam.hu de az lehet hogy a BKV-ra van csak.

2013. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kecskeméti vagyok lehet ismerem :D
2013. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó link jó, én is azt ajánlottam volna. :-)


22%-os! Egész nap itt szexuálod a rezet, és negatívkodsz, minden kérdésnél. Ásd már el magad valahová.

2013. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azt csinalok amit akarok mondtam mar.
2013. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak elég silány élete lehet ha ez a szórakozása. Biztos nem több 12-nél...
2013. szept. 22. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!