Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok szívfacsaróan romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok szívfacsaróan romantikus, sírós filmeket?

Figyelt kérdés

Lehetőleg kevésbé ismerteket írjatok, mert a Szerelmünk lapjait, Séta a múltba-t és a többit már láttam.

Nagyon szeretnék most megnézni egy ilyen filmet, de úgy látszik, már mindent láttam. :/


2013. szept. 22. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát volt egy olyan, ahol a nő elhagyta a palit, azért mert a pali megfutamodott, hogy a nő terhes. Van benne szomorú rész is, meg vicces is, esetleg nem tudod a címét, ha már így szóba kerültek a filmek? :) És a nőt úgy akarta visszakapni, hogy elindult valami futó versenyen a pali. És végig ért rajta.
2013. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
P.S. I Love You! / Nagyon jó film :) ( Remélem nem láttad! ^^ )
2013. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az emberi százlábú.
2013. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ház a tónál koreai verzióban.

Vagy a emberi százlábú tényleg nagyon adja. Főleg a vége, az nagyon sírós :(

2013. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az órák, Otthon a világ végén, Este, Életem értelme, Most jó
2013. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kini :)) ***** válasza:

Sírós, romantikus filmek:

- Kedves John

- Veronika meg akar halni


Csak simán sírós filmek:

- A nővérem húga

2013. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy nap, Menedék
2013. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!