Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből még valami vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami vagy szenvedjem végig és felejtsem el?

Figyelt kérdés
Már sok kérdést írtam Róla ide... A jelenlegi helyzet: én 18 éves, egyedül élő, érettségizett, magamat eltartó, dolgozó lány vagyok. Megismerkedtem facebookon egy 32 éves férfival. Nem, nem szokásom ott ismerkedni és találkozgatni. Azt hiszem az első...igen, az első ilyen volt. Kb 1 hónap után eljött, itt aludt nálam (nem volt szex, ezt előre tisztáztuk), másnap elment és... Valahogy az ellentéte lettem magamnak. Nem tudtam mihez kezdjek, el is mondtam neki, ő is azt mondta, nem tudja mi lenne jó, mert kb 260km van köztünk. 1 hete pénteken letiltottam, mert úgy gondoltam, hogy az a helyes,de egyáltalán nem lett jobb. Nem tudtam aludni, enni, semmihez sem volt sem kedvem, sem türelmem... Ő viszont nem keresett, bár a legelején megmondta, hogy tiszteletben tartja az akaratom, így ha nem érdekel engem, nem zaklat majd. Végül hétfőn írtam neki én... Újra jóban vagyunk, de ő magától nem keres. Szombaton még tök jól megvoltunk, tegnap meg semmi... Pedig még ő írta, hogy november már mindjárt itt van, akkor majd tud utazni, bírjam ki... Mit tehetnék? :/
2013. szept. 23. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne találkozz vele többet mert csak rosszabb lesz inkább próbálj mást keresni aki nincs ilyen messze mert így ebből úgyse lesz semmi csak szenvedsz miatta és hidd el idővel úgyis elfelejted
2013. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
32 eves ferfi.. nincs csaladja? amugy meg te 18 vagy,elotted az egesz elet,szerintem kaphatnal magadnak egy stabilabb szemelyt\kapcsolatot. de te tudod,ugyis aszerint fogsz donteni,hogy te mit latsz helyesnek s nem aszerint amiket mi irunk majd. de szerintem hagyd,szenvdes lenne a vege mar csak a tavolsag miatt is es a nagz korkulombseg miatt is lennenek szerintem nezetelteresek.. de ki tudja.. lehet epp nem. ;))
2013. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Manapság a távolság már nem akadály! :) állítólag nincs családja... Amúgy sincs semmi, ami ideköt.... Nem pont hozzá, de akár költözhetnék is... :/ de nem tudom mit kéne tegyek
2013. szept. 23. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!