Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy önbizalomhiányos fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy önbizalomhiányos fiút, hogy lehet megnyerni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tiéd vagyok! :D
2013. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A hogy elé nem kellett volna vesszőt tenned.
2013. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
bocsánat
2013. szept. 23. 12:39
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérj tőle segítséget, de komolyan. Ha szívességet tesz neked, akkor nem csak kötődés alakul ki benne irántad, de mivel valamelyest lekötelez téged, nagyobb is lesz az önbizalma a társaságodban.


Ismételd meg párszor, de ne túl sokszor, mert akkor te fogod elveszíteni az érdeklődést (hülye női pszichológia...)

2013. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem? Sehogy...
2013. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bizalommal, kedvességgel, bátorítással.
2013. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy kicsit tereled. Beszélgetésbe hamar belejönnek, igazából a testi kontaktus lépésről-lépésre történő kialakításában bénák. Nem érzik, hogy mikor érinthetnek meg, mikor válik természetessé egy kis masszírozás, ölelés.


A gond az ilyen srácokkal, hogy ha véletlenül kicsit közel engeded magadhoz őket, de utána valami miatt le akarod koptatni őket (pl. mert találkozol egy szimpatikusabb magabiztos sráccal), akkor sokkal sértődöttebbek lesznek, mint egy csajozásban rutinos srác, mert ők egy ilyen lekoptatással többet vesztenek (csajozós srác holnap már másik csajnak csapja a szelet, az önbizalom-hiányos srác meg magába roskad, mert a bénázása miatt a csajok többségére nem gyakorol hatást).

2013. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Férkőzz a bizalmába.
2013. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Agybafőbe dicséred és erősíted az önbizalmát ezáltal. De nehéz hajó az ilyen.
2013. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utóbbit nem javaslom. A dicséretet nem fogja elhinni, azt fogja hinni, hogy gúnyolódsz. Plusz még zavarba is jön, és menekülni akar majd a helyzetből minden áron. Tényleg szívességet kell kérni tőle.


Én egyrészt ilyen is vagyok, másrészt konyítok is a pszichológiához. Nem légből kapott információkat mondok.

2013. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!