Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon égő ha 14 leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon égő ha 14 leszek novemberbe es meg nem csókoloztam?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 21:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16-ot töltöttem júliusban..és 3 hete csókolóztam először..Egyáltalán nem bántam meg..Volt,hogy én is cikinek tartottam,volt amikor hazudtam másoknak,hogy ja..persze..rég csókolóztam már..De most így visszatekintve semmi gáz nincs benne..:) Úgyhogy azt mondom,hogy addig várj,amíg jónak látod és érzed,hogy azaz az alkalom.:) Ja és lány vagyok.:)
2013. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szülinapodon megcsókollak. Keress meg előtte:)
2013. szept. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Te most komolyan ennyire unatkozol?:D Jajj..kész..végem,ha az lenne életem legnagyobb problémája,hogy hány évesen csókolózok először:DD Nektek nincs leckétek?:D
2013. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én juniusban smároltam először 15/f
2013. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én most lettem 14 éves novemberbe és még nem csókolóztam, sőt még barátom se volt :) 14/L
2013. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is 14vagyok. 3hónapja csókolóztam először az első normális kapcsolatomba lépve. Én is cikinek tartottam de nem az és nem bántam meg hogy előbb nem tette, mert lett volna rá alkalom. De így nagyon jó volt, és romantikus. Ha akarsz írhatsz privit. 14/l
2013. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!