Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előnyös, ha első ránézésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnyös, ha első ránézésre több évvel idősebbnek tűnök?

Figyelt kérdés

A kinézetem olyan, hogy simán kinézek 18-nak is akár, a hangom alapján meg aztán végképp (olyan mély).

Részletekbe nem akarok belemenni, mert az h kinek milyen stílus/kinézet tetszik, az változó, egyszerűen ennyinek nézek ki és ezt többen is említették már.

14/F



2013. szept. 23. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előnyös, mert nem feltétlen kérnek személyit a mutyiboltban.
2013. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos élekor felett már nem.
2013. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most igen, de mondjuk 15-20 év múlva...hát kellemetlenebb lehet.

Lehet csak az irigység beszEl belőlem, mert 17 éves létemre 15-nek nézek ki

2013. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne akarj más lenni mint ami vagy mondjuk sokan csinálják ezt a te korodban de szerintem butaság :D
2013. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előnyös, mert a lányok alapból vonzóbbnak találják a férfiasabb embereket. Az érme másik oldala viszont, hogy ha egész életedben megmarad ez az idősebbnek nézel ki figura, akkor 40 évesen már nem lesz annyira kifizetődő hacsak nincs állandó élettársad.


Személy szerint is nagyon örülnék neki, ha annyinak néznék ki amennyi vagyok. Engem néha nem néznek 18-nak sem pedig 23 vagyok :(

2013. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
23évesen már kopasz leszel, de sz"r :( s a fiatal bukszák csak nevetnek rajtad, nem nem előnyös egyáltalán. Inkább nézz ki fiatalnak, mert idősen több tapasztalattal nagy sikereket érhetsz el a kis csajok között :D
2013. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, és 16-nak nézek ki. :D Ez később lesz, jó majd pl 35-40 évesen! :D


20/L

2013. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyenlőre előnyös, de 10-15 év mulva már nem lessz az xD

Ha pedig érettebben is gondolkozol, akár az 1-2 évvel idősebb csajoknál is van esélyed :) 14/L

2013. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem hátrány, az pedig a későn érők mentsvára, hogy később ebből hátrány származna, nem fog jobban öregedni, mint akárki más...

22 éves lány vagyok, de a személyit mindig elkérik tőlem is,ahol nem ismernek :D nehogy bűnözzek 2 doboz sörrel...

2013. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Öhmm... Személyem szerint teljesen mindegy, mennyinek nézel ki. :)

Persze a nagy átlag teljes mértékben előnyösnek tartja a férfiasabb srácokat. És egyébként csak úgy megjegyezném az előttem szólók után, hogy NEM fogsz gyorsabban öregedni...:DD

2013. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!