Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem fura, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem fura, hogy nagyon sok lány vonzódik a négerekhez?

Figyelt kérdés
Azért furcsállom, mert a négerek rondák, tehét, ha a lányok tömegesen vonzódnak egy ronda fajtához, akkor ott valami elindította a fantáziámat. Én ronda fiúként vajon miért nem váltok ki ekkora vonzalamt, azért, mert fehér vagyok és nem fekete? Ennyi lenne a titok?
2013. szept. 25. 00:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
nem vonzódik hozzájuk sok lány. csak te vagy az elmebeteg.
2013. szept. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Mi az, hogy a négerek rondák? Egyáltalán nem rondák, csak mások... nem vagy te kicsit rasszista? Tök mind1, hogy néger, vagy kínai, vagy akármi, mindenhol vannak szép, és csúnyácska emberek. Az más kérdés, hogy van, akit egy-egy embertípus jegyei kifejezetten taszítanak (engem pl taszít a sötétbőrűek széles orra, de ettől függetlenül csak ez zavar bennük, szerintem vannak nagyon szépek köztük). Ez a kérdés úgy ahogy van nagyon gáz...
2013. szept. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Az európai szépségideálnak valóban nem felelnek meg, fehér bőrű ember hasonló vonásokkal nem számítana szépnek.
2013. szept. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
2-es te is leírtad, hogy taszít téged. Nem vagy te egy kicsit képmutató?
2013. szept. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hagyd már abba!
2013. szept. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mégis mi abban a rasszizmus, te szerencsétlen, ostoba, idióta, hogy nekem ők rondák és kész! -.-
2013. szept. 25. 01:30
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
téged megerőszakolt egy néger,vagy mi?
2013. szept. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Azt hinné az ember, tizenöt kérdés után már sikerült feldolgoznod.
2013. szept. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
arra még nem gondoltál, hogy esetleg más tetszik rajtuk a lányoknak, mint a csini képük? >:D
2013. szept. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Divat négerekkel dugatni magukat. Na meg a farkuk is nagy. Ebből a két okból vonzódnak a négerekhez. Egyébként akinek kifejezetten néger pasi kell, az is rasszista.
2013. szept. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!