Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám mégis elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám mégis elfelejteni?

Figyelt kérdés
Körülbelül két hónapja ismerem, olyannyira, hogy mindennap beszélünk, jó haverok vagyunk, sőt még el is szokott hívni erre-arra és ráadásul egy suliba is járunk. Viszont én nem haverként tekintek rá. Nagyon beleszerettem. Viszont ő megmondta egy barátnőmnek, hogy tőlem nem szeretne semmit. Nem tudom egyszerűen kiverni a fejemből. Mégis hogyan sikerülhetne ez?
2009. nov. 6. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem akar tőled semmit?
2009. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 éves lány vagy. 158 és 167 cm között. Világos hajad van (nem látom pontosan, hogy szőke vagy barna). Egy héten legalább egyszer van rajtad rózsaszín. Plázázni jársz. És rengeteget sminkeled magad. Mennyi talált?
2009. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
A plázán kívül, és a rózsaszínen kívül szerintem majdnem stimmel minden, csak zöldes, kékes a szeme.
2009. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azthiszem azértnem mert engem barátnak akar csak..^o)



egy talált. a hajszín.

2009. nov. 6. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És a f*szi hány éves? 20?
2009. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem... 15. énmeg 14 leszek.


de nemazért.. de valaki segíthetne ismár... necsak fölöslegeseket írjatok már pls..:Q

2009. nov. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!