Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért gondolják egy csomóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért gondolják egy csomóan jónak, hogy itt ismerkednek? Van valaki itt akinek egy ilyenből lett jó kapcsolata?

Figyelt kérdés

Olyan tré az egész hogy nem látják az emberek egymást, nem tudnak egymásról semmit, és ha beszélgetsz valakivel egyáltalán nem biztos hogy az akinek mondja magát.

Persze néha engem is megkísért, mert itt nincs személyiségem és ha elszúrom valakivel annak nem lesz semmi következményem mert ha később találkozom is azzal akivel dumáltam valószín nem ismerünk majd. egymásra. De ilyen kor mindig arra jutok hogy ez olyan mintha meg cheat-elném az életet, az meg elég tre dolog.


Mások mért csinálják mégis?


Van akinek összejött ebből egy épkézláb kapcsolat?

F/15



2013. szept. 25. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
végre egy értelmes 15 éves
2013. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mert te 15 évesen átlátod, hogyan alakulnak ki a komoly kapcsolatok. melyik félnek mi számít, kinek mikor hogy esik akár egy leírott szó is.


nemolvastam végig, de sztem zsenge korban te cska ne kritizáld a komoly kapcsolatokat.

és komoly kapcsoaltok terén most nem két 16 éves fél éves együttlétéről bezsélünk...

2013. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam hogy egyből lesz valaki aki el sem olvassa amit írtam és fontolóra sem veszi hogy nem mondok hülyeséget csak mert még "icike-picike" kisgyerek vagyok.
2013. szept. 25. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
én már 1,5 éve együtt vagyok egy csajjal akit itt ismertem meg.
2013. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!