Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretők! Mi tegyek? Segitség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Mi tegyek? Segitség kellene, hogyan értessem meg a ketteskémmel, hogy attól, hogy titkos vagyok, még nem vagyok a bábuja.

Figyelt kérdés
Azért tehet meg velem bármit,mert többet érzek iránta,mint kellene..........

2013. szept. 26. 08:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

ketteske?! XD

karrier, ezt se halottam még szeretőre...

am leginkább ugy, ohgy bezárod a lábad közét! és szevaszt intesz neki.

igen, bábu, igen lesz/rsz meg zokniként kezelsz? akkor sziaaa, keressél mást!

2013. szept. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ne dugj vele.
2013. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ok. Ez lenne a logikus. De ha nem megy? Lehet,meg is kellene leckéztetnem egy kicsit.Csak úgy finoman.
2013. szept. 26. 08:45
 4/24 anonim ***** válasza:
39%

Mégis mit szeretnél tőle? Vigyen színházba, étterembe, wellness hétvégére? Esetleg még azt is, hogy kettőtök kapcsolatát nyíltan felvállalja, sőt még kapcsolatotok társadalmi elismertsége érdekében el is jegyezzen majd feleségül vegyen?


Ez nem így szokott lenni.


Szeretőt jellemzően alacsonyabb társadalmi rétegből választanak a férfiak, ahol szóba sem jöhet az hogy a nő szeretői státusznál többet akarjon a férfitól. Persze a szeretőről is szokás gondoskodni, kisebb-nagyobb ajándékokat szokás neki venni, vagy akár pénzzel is támogatni.


Előfordul persze olyan is amikor a férfi és nő egy szinten van, vagy a nő a magasabb társadalmi státuszú, de ekkor jellemzően a nő nem akar többet a férfitól.

2013. szept. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4: ha ilyen mérges vagy,minek jársz itt? ha meg nem érted,akkor ne szólj bele

5: mekkora szociológus szöveg!de sajna értem....a társadalmi státuszunk tök egyforma,nem akarom, hogy étterembe vigyen,stb........nem is erre gondoltam.

2013. szept. 26. 09:00
 6/24 A kérdező kommentje:
De itt is érzékelem a stigmát,hogy a nő a rossz, mert belerondít más házasságába, de a férfivel mi van? Neki szabad? Megengedhető? Őt miért nem bántjátok? Mindenhez két ember kell!!!
2013. szept. 26. 09:06
 7/24 anonim ***** válasza:

Köszi a reagálást a hozzászólásomra, de a kérdésemre nem válaszoltál.


Az ágyon kívül hol vársz tőle még törődést? Fel akarod-e borítani jelenlegi párkapcsolatodat illetve szeretődét, azért hogy mindig egymás mellett lehessetek? Ha nem akkor felesleges hozzá még közelebb kerülnöd.

2013. szept. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sejtem mire gondolsz, 4 hónapig voltam szerető (ezt nem azért mondom, mert büszke vagyok rá), a pasi rendőr volt, én egyedül voltam és belementem, ő mondta, hogy csak szexet akar. Az elején figyelmes is volt, keresett stb. aztán egyszer kihúzta a gyufát, amikor egy hétig nem hallottam róla, akkor megmondtam, hogy még egy dobása van. Ugyanis attól hogy nem voltam a barátnője, még néhány sms-t lehet rám írni. Nem vártam semmilyen vacsorát vagy pénzt csak egy minimális figyelmet, ha már órákig tudtunk csókolózni és szeretkezni.

Aztán ahogy lenni szokott én elkezdtem érezni többet, de tudtam hogy nem lesz belőle semmi, ezért viszlátot mondtam, majdnem belehaltam lelkileg, de sokkal többet szenvedtem volna, ha húzom. Ami volt az jó volt, de ennyi.

Szerintem felesleges leckéztetni vagy hisztizni, ha nem kapod meg tőle amire vágysz akkor szakíts ezt tudom javasolni.


27/N

2013. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem akarom felborítani az ő párkapcsolatát, csak azt szeretném, hogy engem is emberszámba vegyem. Valahogy azt szeretném érzékeltetni vele, hogy még ő sem tehet meg mindent! Illetve nem tudom, hogy van-e egyáltalán értelme. De mint nő, mégsem hagyhatom, hogy megalázzon. Hiszen ő sem jobb tőlem!!!!!!!!!!!
2013. szept. 26. 09:25
 10/24 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es! Végre egy értelmes ember. Én most pont ebben a szituban vagyok. Néha keresi a társaságomat, néha még válaszolni is elfelejt. Tduom, hogy hagynom kéne a fenébe, de a szív és az agy, valamit a büszkeség néha mást sugall!!
2013. szept. 26. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!