Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legmerészebb feladat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legmerészebb feladat, amit "felelsz, vagy mersz"-ben, vagy üvegezésben, vagy valami hasonló játékban kellett csinálnotok?

Figyelt kérdés
Baráti körben akarunk játszani ma este és ihletet kell gyűjtenem.:D

2013. szept. 26. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Leszoptam egy vibrátort..

L

2013. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lina93 ***** válasza:
67%

Be kellett mennem egy kocsmába egy szál cigivel.

Fel kellett állnom egy olyan asztal tetejére, ami lehetőleg a legjobban látszik mindenhonnan, így láthatta mindenki mit csinálok.

3 slukkot kellett így, asztalon állva beleszívnom a cigibe úgy, hogy az nem volt meggyújtva. (józanul nem csináltam volna, egy feles kellett hozzá :D)

Még karikát is fújtam :D Elég beteg volt. Pultos csajoknak persze oda szóltam, hogy csak felelsz, vagy mersz, így röhögve nézték végig az akciómat. :D Emlékezetes volt.


Egyik srácnak, ugyanakkor azt kellett csinálni, mivel derékig érő haja volt, azt találták ki neki, hogy húzza fel a nadrágja szárát, engedje le a haját, álljon ki az út szélére és stop-oljon, majd, ha valaki megáll, kérdezze meg tőle mennyi az idő.

Jó volt az is, mert még riszált is, úgy sétálgatott le-föl az út szélén. Aki megállt meg megkérdezte tőle, hogy elvigyelek egy körre cica? :D

2013. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Legyen az,hogy 5 kör pucéron,rákjárásban a Hősök terén! :D
2013. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

teherbe ejteni egy lányt és felnevelni a gyereket

mertem...

2013. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
37%

ki kellett a számmal szednem a lány szájából a pizzát és meg kellett ennem :S

nagyon vicces volt

2013. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy smárolni a csajjal, hogy közben a mellét és a fenekét tapizom.
2013. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
81%
Mivel 12 éves vagyok,15 másodpercig szájrapuszi egy sráccal.Nagyon gáz volt :)
2014. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!