Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak! Szerintetek szép nő Miranda Kerr?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. szept. 26. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten igen.
2013. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejön
2013. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
legszebb:)
2013. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 26. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, és nem is szimpatikus.
2014. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert csaj vagy
2014. febr. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 férfi vagyok... És szerintem semmi extra nincs benne. Palvin Barbi szebb, ha már modellek, és felkapottak.
2014. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írni is akartam, hogy erre most biztos az fog, jönni, hogy fiú vagyok, de mindegy hiszek neked :) Én meg pont a Palvin körüli felhajtást nem értem, meg a másik Partiszemöldökös csaj körül se, de nem mondom azt, hogy rondák... csak azt vettem észre, hogy csajok vannak oda értük nagyon. Amúgy elég jó környéken lakhatsz, ha szerinted egy ilyen nő az átlagos "és semmi extra nincs rajta" [link]
2014. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Oké, elhiszem, hogy neked bejön Miranda, nekem nem, pont. :D Köszönöm az infót.
2014. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!