Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen mi az a kisugár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen mi az a kisugárzás? Létezik egyeltalán? Ti milyen fiúra, lányra mondjátok, hogy van kisugárzása?

Figyelt kérdés
Nekem ez csak olyan megfoghatatlan humbugnak tűnik, mégis mindenki ezzel jön...
2013. szept. 26. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akivel jól érzem magamat amikor együtt vagyunk, beszélgetünk, annak jó a kisugárzása. Én legalábbis így tudnám megfogalmazni.
2013. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam, hogy belinkelem ezt:

[link]

De végül úgy döntöttem, hogy béna poén lenne:/ Szval inkább nem linkelem be.

.

.

.

Opsz!:D

2013. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Pedig létezik. Én azzal jellemezném ha valakinek az egész lénye olyan magával ragadó ha semmilyen külön tulajdonságát nem tudnád kiemelni de valahogy mégis gondolsz rá akár vonzódsz is hozzá. :P
2013. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

nagyjából az, amit Zsofi mondott

amikor valaki se nem túl szép/jóképű, se nem túl csinos/izmos, lehet, hogy különösebben nem is jópofa, szórakoztató, mégis van valami, amitől az ember megszédül, ha a közelébe kerül

2013. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem létezik. Ez csak egy duma, amivel megmagyarázzák a nők, h miért a legjóképűbb pasi kell nekik. Valamiért mindig annak van jó "kisugárzása", aki jól néz ki.
2013. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

az a duma, amit te mondasz, 5-ös. a kisugárzás nem 15-20 év között van, ostobenkó divatmajmok között

gondolom egy sértett lúzer lehetsz, akinek savanyú a szőlő

2013. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, én más korosztályban se vettem még észre, h bárkinek bármilyen kisugárzása lenne a csernobiliakon kívül. Kamu az egész.
2013. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most miér szókjátok le szegény 5öst, pedig igaza van:)
2013. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg létezik, mert egy felnérés szerint Pakson kevesebb a szingli az ország átlagnál:))
2013. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2013. szept. 26. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!