Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti életetekben is van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti életetekben is van olyan szerelem amin legbelül soha nem léptetek túl? Akire mindig emlékezni fogtok, úgy is hogy van már más párotok, akit szerettek?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok így vele?:(

2013. szept. 26. 20:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is osztom ASOT véleményét. Nekem az volt a végső lökés a felejtés felé, hogy óriásit csalódtam benne és nagyon mélyen megbántott, de még eszembe szokott jutni, főleg, hogy a jelenlegi barátnőjével minden nap találkozok és mintha direkt beszélne róla előttem. Nem zavar, mert inkább gyűlöletet érzek már csak iránta, persze akit egyszer szerettünk, azt valamilyen módon örökre bennünk marad.

Szerencsére találtam egy olyan fiút, aki teljesen az ő ellentéte és a maga módján számomra tökéletes, és nagyon szeretem :)

2013. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!