Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kezdtem a gimnáziumot és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem a gimnáziumot és van egy fiú akinek lehet hogy bejövök és ő is nagyon szimpatikus nekem. Szerintetek lehet valami? A többi lent.

Figyelt kérdés
Egy hónapja járunk suliba és a fiút is azóta ismerem. Osztálytársak vagyunk. A 4.hét után suli után elmentünk hárman egy parkba én a fiú és egy másik lány akivel általános iskolában is osztálytársak voltunk, szóval jól ismerjük egymást. Ülünk a padon és mind a kettőnket átölelt. Megkérdeztük hogy mit gondol rólunk mi ki vagyunk neki és miért ölel át mind a kettőnket. Erre azt mondta hogy barátai és jól esik néha egy baráti ölelés. Azután csak engem ölelt át a találkozás végéig. Nekem is nagyon jól esett. Először a keze a derekamon volt aztán a combomon és utána azt vettem észre hogy már simogat is. Nem szóltam neki hogy hagyja abba mert jó volt. Majd amikor elmentünk akkor is megöleltük egymást és a barátnőmet is megölelte. Szerintetek érezhet irántam valamit? Nekem nagyon szimpatikus nem a legszebb fiú akit ismerek de a személyisége nagyon megfogott. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2013. szept. 28. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,érez valamit,pontosabb an úgy mondaná,:Tetszel neki! (nekem ez levágós)
2013. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem szólónak. :)

nekem is simogatta már fiú a combom, és utána ki is derült, hogy tetszek neki.

2013. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!