Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi jön be mostanáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi jön be mostanában a lányoknak?

Figyelt kérdés
Úgy értem öltözködésben (pl. bőrdzseki és bakancs vagy pulcsi és deszkás cipő esetleg rövid újjú póló meg foci cipő) és hajban (felzselézve vagy lesimítva vagy összeborzolva). Szőke haj, kék szem, 175cm magasság, 14/f
2013. szept. 28. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A belső. ;)
2013. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem a külvilágnak próbál görcsösen megfelelni, hanem úgy viselkedik / öltözködik, ahogy jól esik neki.
2013. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ameoland ***** válasza:

hát azt szeretnéd,ha mindig mindenki megmondaná,hogy mit csinálj? nem az a baj, ha nem tudod mi a te stílusod, hanem az,hogy más értékrendjét akarod a magadénak.

pl.. van egy csaj akinek kölcsönösen bejövünk és fél évig nem vágattam le a hajam. kérdeztem,hogy szerinted milyen fazonra nyirassam,de régóta növeszteném. ő azt mondta,hogy rövidre,ne növesszem. megköszöntem, levágattam olyan fazonra,hogy növeszthessem most meg imádja és örül az egyébként erős személyiségemnek,még ha ilyen gyatra példán is mutattam be.

nem az ilyen nyálképűeket szeretik.. max a te korosztályodban,mert az megy a tv-ben.



én személy szerint egyébként rosszul éreztem magam valami olyan ruhában, amit nem éreztem a magaménak. tehát egy rocker nem lesz deszkás,mert bejön egy csajnak.

2013. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. Szval ezek szerint bármit veszek fel, attól még nem fogok tetszeni senkinek. És első válaszoló: a belső sz*rt nem számít, úgy vettem észre. De az is elég szomorú, hogy régen azt kérdezték az emberek, ha megláttak egy ismerőst hogy: Hogy vagy? Nem azt hogy: Új teló?
2013. szept. 28. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
én szeretek sportosan, lazán öltözködni ha itthon vagyok viszont ha megyek valahova akkor azért farmer, feszülős póló, valami cipzáros felső mert kényelmes gyors fel le lehet venni, a pulóverek nem igazán állnak már jól :D
2013. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!