Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy hogy a szerelem, szex kategória az otthonülő önbizalomhiányos, foreveralone internetcasanovák ismerkedési helye lett?

Figyelt kérdés
Eleinte még elment pár ilyen kérdés hogy "szerintetek csúnya vagyok" vagy "190 centi magas szőke kék szemű sportos 19 éves srác vagyok,szerintetek jòl nézek ki", "valakiknek van kedve ismerkedni?".Ma már szinte minden kérdés erről szól, aztán meg várják a "privit". 10-15 éves korig még ez is nem is lenne ugye gàz, de de amikor meglátom hogy 18-19-20 évesek itt próbálnak b.nőt vagy pasi szerezni nemtudom hogy hogy sajnáljam-e vagy szanjam őket.
2013. szept. 29. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Sziasztok.26/f vagyok.Romániából.Ismerkednék :D
2013. szept. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Annyira fosi már az a korosztály,hogy csak itt van szájuk!

De néha elhúzhatnának bulizni! Ott ronthatnák a levegőt!

2013. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem csak Te gondolod,valóban így van.

Írok egy választ valamire és özönlenek a privát üzik,hogy ismerkednék,vagy csináld velem is,stb. Egyesek nem fogják fel,hogy ez nem ismerkedő,társkereső oldal.

2013. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
2-es! Én nem jarok buliba meg iszogatni mert az a hülyéknek való...es nem volt meg bnom 18/f
2013. szept. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a sok 13-17 éves idegesít néha akiknek eleve keresnivalójuk sincs itt még is úgy állnak a dolgokhoz mintha már 20-onéves érett emberek lennének.,
2013. szept. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noydra ***** válasza:
51%
4es, ha az a hülyéknek való, mi való neked kikapcsolódásnak? Ülsz otthon egész nap és várod a csodát? :)
2013. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
köszönjük, h megosztottad a véleményed, most, ha már nem akarsz senkit fik*zni, tehetnél fel normális kérdést.. amúgy hülyén gondolod, de te ezek szerint: "otthonülő önbizalomhiànyos, foreveralone " vagy..
2013. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Régen még az volt a gond hogy értelmetlen kérdések voltak és értelmetlen válaszok

Mára pedig mindenki hozzászokott hogy a moderátotok megengedik a privátváró kérdéseket és ezért ha egy normális kérdést (vagy választ) látnak az unatkozó fiúk\lányok rögtön ráírnak a személyre és csodálkoznak ha nem lesz semmi pedig azt sem tudják mit akarnak

2013. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A 7-esnek üzenem hogy amit írt annak se eleje se vége, fogalmazd már át úgy kérlek hogy meg is tudjuk érteni mert amit írtál tényleg semmi értelme.
2013. szept. 29. 10:05
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
internetcasanovák? nem itt kéne fórumoznod, kérdező, hanem költőnek kéne menned azokkal a hatalmas hasonlataiddal, költői képeiddel.
2013. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!