Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem sokadik látásra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem sokadik látásra? Veletek már megtörtént?

Figyelt kérdés
Hogyan történt a dolog,és mit éreztetek?Az is érdekel,ha közvetlenül nem ismertétek az illetőt!

2013. szept. 29. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Hetente új szerelmem van.
2013. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Középiskola alatt évekig osztálytársam volt egy lány, de ez alatt semmi különöset nem éreztem. Tetszeni persze mindig is tetszett, sejtettem hogy összeillünk, de igazán akkor szerettem csak bele amikor érettségi után elkezdtünk beszélgetni :) Szóval van ilyen.
2013. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen:)
2013. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2.,na és lett valami?Utolsó,hát azert kifejthetted volna!
2013. szept. 29. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakmai gyakorlat, 2 hónap, munkatársam volt. Ő első látásra belém zúgott. Nekem azért kellett hozzá néhány hónap ismerkedés-beszélgetés. Azóta együtt vagyunk.
2013. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!