Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a forrósító masszázs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a forrósító masszázs?

Figyelt kérdés

Szeretnék előjátéknak felvezetni egy kis masszírozást, de nem tudom, hogy milyen olajat vegyek.

Rátaláltam erre a Swede termékcsaládra, ami forrósító hatású, de némelyikre az van írva, hogy érzékeny bőrűeknek nem ajánlott mert bőrpírt okozhat.

Az lenne a kérdésem hogy ki az aki ismer esetleg ilyen forrósító olajat és mik a tapasztalatai? Mennyire élvezhető? Elvileg le is nyelhető. Gondolom akkor hüvelybe is kerülhet és talán nincs is olyan rossz íze :D

Az is érdekelne, hogy ki milyen olajat használ ilyen célra. Pl esetleg a Durex 2 in 1 masszázs és síkosító olaját.



2013. szept. 30. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A forrósító pl. a paprikás. Mi próbáltunk olyat.

A bőrön kicsit bizserget, mintha zsibbadna, érdekes, de semmi extra. Viszont ha a hüvelybe/makkra jut, akkor elég durván fáj, azt a részt kerülni kell vele. Érdemes pl. kezet mosni annak aki masszírozott, mielőtt tovább mennétek.


A durex 2 in 1 öszvérmegoldás, sikosítónak jó, masszázsra nekünk teljesen használhatatlan volt. Hamar kiszárad, túrós lesz, szóval nem az igazi.


Nekünk a szőlőmagolaj(!) jött be masszázsra. A bőrnek is jó, se íze, se szaga, és elég jól csúszik. :) Nagyobb boltokban a speckó étkezési olajak között lehet találni.

2013. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A paprikásról annyit olvastam hogy fogyaszt. Néztem még különféle gyógyhatású masszázsolajat, de ezeknek a többségét gondolom óvatosan kell kenni. Nem valók intim helyre.

De ezek a Swede forrósító masszázsolajakat sexshop oldalakon látom és gyümölcsös ízesítésűek.

Nem is az ízesítés, de az illat miatt is gondoltam gyümölcsösre, mert lenne ezek között olyan ami tetszene a barátnőmnek. Csak hogy ha forrósít és bőrpírt okozhat, akkor talán intim helyre ezt se szabad kenni. Fújás hatására elvileg még forróbb lesz. Fura módon az egyik oldalon pl nem mind1ikhez volt az írva, hogy bőrpírt okozhat.

2013. szept. 30. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!