Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még is mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most jöttem új suliba és már is vagy egy barátom, mielőtt oda kerültem akibe egy éve szerelmes vagyok fiú is oda jár,még sosem beszéltem úgy vele élőben de teljesen bele vagyok zúgva de nagyon félénk és már egyszer lemondtam róla de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Egy srác 11-edikes csak hülyítettem elejin te, de ez már kapcsolat. Én nem így érzek a srác iránt! De már teljesen belém zúgott és elakartam mondani hogy mást szeretek de nem akartam megbántani. A fiú akivel együtt vagyok szintén szeretem őt is és nem akarok rosszba lenni vele és olyan jó hogy van nekem, de én még is a másik srácba vagyok szerelmes. Nem tudom mit tegyek!?
2013. szept. 30. 20:51
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha kedveled azt is aki beléd van zúgva akkor ne dobd. Legalább még biztosra nem tudod hogy össze tudnál jönni avval aki régebb óta tetszik. Hiába ne bántsd meg...:)
2013. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. szept. 30. 21:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!