Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány 90% esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány 90% esetben odajön hozzám, megszólít stb. akk az azt jelentheti h bejövök neki?

Figyelt kérdés
Kicsit fura h annyira keresi a társaságom... És elvileg ha ígyvan akkor alig kell tennem vmit és meglesz? Csak mert ilyen még nem volt velem h egy lány ennyire kereste volna a társaságom... a csajszi 16éves (és énis)
2013. szept. 30. 21:06
 1/8 anonim válasza:
Igen azt jelenti!
2013. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Annó én is így találtam rá az első "szerelmemre"..

A csajt le sem tudtam koptatni magamról, aztán végül 3 évig voltunk együtt, pont 16 voltam én is.

2013. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy bejössz neki.. Azért hidd el, nem árt, ha te is lépsz, különben azt fogja gondolni, esélye sincs nálad és váltani fog, aztán meg koppanhatsz. Szóval ha bejön neked, akkor lépj te is és hívd el valahova. Ha gyakran keresi a társaságod, tuti örülne egy randinak is. :)
2013. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akk ez most olyan h Ő szed fel engem ? kicsit furcsa... de ha tálcán kínálják :)
2013. szept. 30. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen de hogy erre magadtól nem jössz rá.
2013. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem jövök rá magamtól mert nem vok benne biztos... csak kiváncsi voltam a véleményekre, tanácsokra, tapasztalatokra stb...
2013. szept. 30. 21:11
 7/8 anonim válasza:
Sajnos nem biztos voltam hasonlo helyzetbe es rosszul sult el mert en vevo voltam ra de o meg minden 2.fiuval igy viselkedett..persze az is lehet sot....h te nagyon bejossz neki de akkor LÉPJ!!!
2014. nov. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most velem is pont ugyanez a helyzet, de gáz számomra hogy folyton ő jön oda hozzám én meg nem merek. Nem tudom mit kéne csinálnom.
jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!