Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van egy nagyon jó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van egy nagyon jó lány barátotok; tegyük fel, áthívna bennetek magához, hogy aludjatok vele. Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
a lánynak nincs semmilyen hátsó szándéka... ti tudnátok ugyanígy viszonyulni hozzá? (csak őszintén! :D)
2013. szept. 30. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Meg szeretnél hívni? :O
2013. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
ha minimális jelét érezném a közeledésnek pl filmnézés közben bújás akkor szétszeretkezném
2013. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
2-es: Te mindent "szétszeretkeznél", még az adventi koszorút is.
2013. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
mán nem azé de lány barát áthív h aludjak vele hááát ott nem sok alvás lenne
2013. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem kerek a sztori. a lány fél az esetleges betörőktől vagy mi? egyelőre egyik szavával üti a másikat
2013. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
demagóg tahók. mintha ti nem ezt csinálnátok egy lány barátotokkal. szo..jatok hanyatt!
2013. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt nem teljesen értem. Ha nincs hátsó szándék, akkor pontosan minek is hív át aludni?


Egyébként nyilván a helyzettől is függ, de szerintem nem csinálnék belőle gondot. Annyi önuralmam azért van, hogy egy jó barátságot nem dobjak el egy ilyen furcsa ötlet miatt.

2013. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ami azt illeti nem is egyszer volt már ilyenre példa. Tudod van ahol a "házi nyúlra nem lövünk" mondás még nagyfokú tiszteletnek örvend...

26F

2013. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, ugyanúgy, és át is mennék.. most főleg mert.. túlzott jókedvembe vagyok, és szar egyedül...
2013. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A. Bundy ***** válasza:
majonéz a hajára? én nem szeretem a tonhalat sajnálom ami a kutyáddal történt de véletlenül dugta meg a csávó azt a tyúkot azt hitt kiment cigizni a hűtőgép
2013. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!