Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben? 18L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? 18L

Figyelt kérdés

Légyszi ne ítéljetek el, mert nem az ilyen pasik kellenek, de így hozta a sors. szóval gólyatáborban smároltam egy sráccal (nem történt több, nem voltam teljesen józan, meg hát egyszer van az embernek gt-je), aki aztán bejelölt fészen és rámírt. sokat beszélünk hete óta, tuti hogy bejövök neki, nagyon sok közös van bennünk (filmek, könyvek, stb), sokat nevetek a hülyeségein, stb. de ő az a tipikus menősrác, akivel nem szabadna összejönni.. volt pár hasonló osztálytársam, ők összevissza csalták a nőiket (mondjuk ez a srác sokban különbözik tőlük, de sokban hasonlít is, sok egyéjszakása volt pl). Szerintetek csak azért mert ilyen a természete esélyt se adjak neki, mert úgyis megcsal, vagy próbáljuk meg, ha úgy alakul?

Légyszi a rosszindulatú válaszokat mellőzétek, tényleg őszintén érdekel a véleményetek, mégha azt is írjátok, hogy ne. Meg tudom, hogy ez most nagyon k.rvásan hat, de én tényleg nem szoktam random srácokkal smárolni, most először volt ilyen :D


2013. szept. 30. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem mentség, hogy először volt. A sráccal összejöhetsz, összeilletek úgyis.
2013. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
jó, ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi...
2013. szept. 30. 23:48
 3/17 anonim ***** válasza:

"...most először volt ilyen "

Na akkor indul is a sorozat! XD

Viccet félretéve: A lányoknak miért a problémás srácok kellenek? Nem fogom sosem érteni a lányokat...

2013. szept. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
#2 Én csak az igazságot írom.
2013. szept. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én jóindulatú vagyok, ha lepippantasz
2013. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

épp ezaz, hogy nekem mindig ilyen visszahúzódó srácok tetszettek, de ők meg nem lépnek és én is visszahúzódó vagyok :D amiket meg kis jeleket adtam, azt meg lesz.rták, meg hát nyilván nem is jöttem be nekik...

és egyáltalán nem tetszik, hogy problémás!! inkább nem nézne ki fele ilyen jól, csak megbízható lenne :( nekem tényleg az tetszik, hogy nevetek rajta meg hogy hasonlóak vagyunk :(

2013. szept. 30. 23:53
 7/17 A kérdező kommentje:
szóval aki csókolózik olyannal akivel nem jár, az halálos bűn?
2013. szept. 30. 23:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Először is, honnan tudod, hogy sok egyéjszakása volt? Mert ő mondta neked? Egy pasinak az a szokása, hogy füllent az ilyen témában, mert nem akar lúzernek tűnni. Például nekem az összes haverom, és az egész családom úgy tudja, hogy kb. 100 lánnyal feküdtem már le, de ezt csak én terjesztem magamról. Eddig csak egy lánnyal voltam, és csak egyszer.
2013. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát végül is lehet, hogy hazudott, de nem hiszem... de lehet :D de ez még nem változtat azon, hogy nem hiszem hogy olyan hűséges típus lenne. na de ki tudja..
2013. szept. 30. 23:57
 10/17 anonim ***** válasza:
#7 Nem halálos bűn, csak innentől ribi vagy. :) Amit előtte írtál az meg baromság. Aki visszahúzódó, az is képes lépni, ha valóban tetszik neki a másik és szeretne tőle valamit - saját tapasztalat. Szóval ezzel ne gyere, hogy "Jaj hát nekem a rendes fiúk tetszenek de ők nem lépnek és én sem tudok." Hogyne tudnál. Egy sima beszélgetést kezdeményezni nem nehéz, onnan meg már könnyebb továbblépni, ha kicsit jobban ismeritek egymást, nem kell rögtön azzal nyitni, hogy tetszik neked. Bár látom neked ez a stílusod - aki bejön azt lesmárolod. :D Ezek után kicsit vicces azzal mentegetőzni, hogy te nem mersz lépni.
2013. okt. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!