Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgozott már valaki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozott már valaki vagy esetleg ismerőse szextelefonos munkakörben?

Figyelt kérdés
Írnátok nekem róla információt hogy hogy érdemes belevágni, hogyan zajlik az egész, esetleg hogy mennyit lehet vele keresni?

2013. okt. 1. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Reginát!
2013. okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem rossz ötlet:D de akkor már inkább Natasát:D
2013. okt. 1. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapsz egy telefont, azon csücsülsz napi 8órát, kb 100e +jutalékot kapsz.És igy. Többet én sem tudok,nekem csak ajánlották ,de annyira nem érdekelt xD
2013. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
huu köszi az infót:) akkor szolgáltatótól kapsz telefont? nem tudod esetleg mi volt a neve annak aki ajánlotta?
2013. okt. 1. 11:13
 5/5 Lady D. válasza:
"Kapsz egy telefont napi 8 óra és 100 ft + jutalék"??? Hát eléggé eltájoltak téged! Nincs időbeosztás non-stop elérhetőnek kell lenned, és még akkor sem keresel meg ennyit vele .... főleg ha valakinek dolgozol akkor pedig maximum 40-50 ezret kapsz ha jó vagy! Nem azután kapsz pénzt, hogy mennyit ülsz a telefon mellett, hanem a lebeszélt idő számít! Mai világban ritka ha valaki pár percnél többet hív ilyen számot! Persze jól hangzik a 4000-5000 ft-os órabér, csak ezért neked 60 percet kell telefonálni! Tehát lehet matekozni.... ez max. jövedelemkiegészítésnek jó, megélni nem fogsz belőle!
2013. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!